wichrowe_wzgorza Re: zaułek 03.06.09, 20:37 :) zaułek Miłości lepszy niż nicości Odpowiedz Link Zgłoś
gadagad Re: zaułek 03.06.09, 23:01 Skazani na miłość, bo nie ma gdzie uciec?Niby jak to zrealizować? Odpowiedz Link Zgłoś
bachulda Re: zaułek 04.06.09, 21:49 czasem trzeba odejsc nawet gdy nie ma dokad pójśc. Odpowiedz Link Zgłoś