03.06.09, 18:02
Obserwuj wątek
    • wichrowe_wzgorza Re: zaułek 03.06.09, 20:37
      :)
      zaułek Miłości
      lepszy
      niż nicości
      • gadagad Re: zaułek 03.06.09, 23:01
        Skazani na miłość, bo nie ma gdzie uciec?Niby jak to zrealizować?
        • bachulda Re: zaułek 04.06.09, 21:49
          czasem trzeba odejsc nawet gdy nie ma dokad pójśc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka