Dodaj do ulubionych

problem z włosami

10.12.05, 18:41
Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą fryzury. Wszystko było by
normale, choć jest pewne "ale". Mianowicie moje włosy są grube, okropnie sie
puszą ;(, na dodatek z tyłu głowy są falowane(zwłaszcza pod spodem) a im
bardziej "zbliżają" się do twarzy staja się proste. Chciałabym żeby można
było je rozpuścić, jak i związać w kucyk. Chętnie bym je też przerzedziła.
Czy można poprzez jakieś ścięcie uniknąć aż takiego puszenia? Może ktoś wie
jak uporać sie z takimi włosami?
Za każdą poradę bardzo diękuje
pozdrawiam m.
Obserwuj wątek
    • oksana.zarewicz Re: problem z włosami 18.12.05, 21:16
      z pewnością dobry fryzjer będzie wiedział jak ci pomóc.
      Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
      Oksana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka