Dodaj do ulubionych

Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl????

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.07, 15:35
Mam zamiar wybrac sie do tego hotelu.Czytalam pare wypowiedzi na jego temat
niestety sa skrajnie rozne.Jezeli ktos z was byla w tym hotelu prosze o kilka
slow prawdy.Nie naleza do ludzi krecacych nosem na kazdym kroku ale wole byc
przygotowana niz zaskoczona.Bede wdzieczna za kazda uwage przychylna lub
nie.Pozdrawiam serdecznie.Natka
Obserwuj wątek
    • belfer33 Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? 10.11.07, 19:43
      Dołączam się do pytania, też rozważam ten hotel. Chciałabym jeszcze dorzucić
      wątpliwość. Czy są tam ręczniki w łazience? Skąd pytanie? Często w tzw.
      aparthotelach z aneksem kuchennym nie ma ręczników! A ponieważ to istotna
      pozycja w bagażu chciałabym to wyjaśnić. I jeszcze jedno - czy leżaki przy
      basenie i na plaży są płatne? Daleko do plaży?
      • Gość: colin Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 20:39
        Powiem tak hotel dla niewymagających dla mnie max 3*** pokoje duże z
        aneksami my mieliśmy w pokoju mrówki ale popsikali i po krzyku ale
        potem pojawiły się karaluchy (wielkie 10 cm) .Jedzenie chyba
        najgorsze jakie się nam trafiło (latamy od 14 lat)bardzo ubobie ,sam
        hotelik spoko blisko plaży ,darmowe leżaki na plaży (trzeba zajmować
        ok 8 rano) .Co mnie wkurzało to publiczna plaża byliśmy 15-29
        czerwca i czym dalej tym więcej arabów na plaży .Do mediny 20 min
        spacerkiem -napiszcie co chcecie jeszcze wiedzieć postaram się
        odpowiedzieć i pomóc
      • Gość: colin Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 20:41
        Ręczniki są zmieniane codziennie tak jak w innych hotelach ale na
        basen i na plaże trzeba zabierać swoje ,plaża jest zaraz po
        przejściu przez ulice ok 50 m ,my mieliśmy widok z pokoju na morze -
        super
      • Gość: colin Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 20:43
        Pare fotek z Nejmy
        fofotoforum.gazeta.pl/72,2,687,63344031,63611352.htmltek



        • Gość: colin Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 20:45
          fotoforum.gazeta.pl/72,2,687,63344031,63611352.html
    • issys Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? 11.11.07, 23:33
      ja byłam w tym roku i mnie sie w tym hotelu podobało co do jedzenia
      to nie mam porównania, mnie smakowało, w pokoju nie mieliśmy
      robactwa wcale, obsługa była miła. Jak cos to pisz na poczte podam
      Ci gg. Pozdrawiam
      • Gość: zanunia Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? IP: *.teleaudio.com.pl 12.11.07, 14:55
        Ja hotel polecam..Na poczatku wahałam sie nad kompleksem EL Hana ale
        ciesze się że wybrałam ten aparthotel. Hotelik nie za wielki,
        czysty, obsługa sympatyczna w sumie wszędzie blisko. Jedzenie bardzo
        dobre i podobno hotel jest jednym z niewielu z dobrym jedzeniem.
        Sklepy, pizzerie pod nosem. Ogólnie ja oceniam hotel na 5 (
        oczywiście nie gwiazdek chociaż jak na arabski kraj to ta 4*
        spokojnie się należy)

        Pozdrawiam
        • Gość: colin do zanunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 14:59
          To był chyba Twój pierwszy urlop za granicą skoro hotel oceniasz na
          5 i 4 **** a jedzenie jest dobre ,jestem ciekawy co jecie w domu
          skoro tam jest dobre jedzenie,co do lokalizacji to chyba tylko
          dlatego hotel ma te 4 **** .Po co piszesz że hotel jest jedyny co ma
          dobre jedzenie (podobno) skoro nie masz o tym pojęcia .Ale skoro dla
          Ciebie najważniejsze na wakacjach są pizzerie i sklepy to faktycznie
          hotel zasługuje na 5 ja jade na wakacje wypocząć a nie chodzić po
          sklepach i leżeć na plaży przy ruchliwej ulicy ale to moje zdanie -
          pozdrawiam
          • Gość: zanunia Re: do colin IP: *.teleaudio.com.pl 15.11.07, 15:49
            Wyobraź sobie że to nie mój pierwszy pobyt za granicą i nie pierwszy
            w Tunezji :) Byłeś w innym hotelu w Tunezji ? Colin naucz się
            składać poprawnie zdania bo nie do końca rozumiem Twego postu :)
            Nie interesuj się co dla mnie najważniejsze na wakacjach bo to nie
            Twoja sprawa. Ktoś pyta o hotel więc chcę pomóc :) Proponuję
            rozpocząć jeszcze raz naukę czytania :)

            Pozdrawiam
            • Gość: colin Re: do colin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 19:04
              Po pierwsze to nie forum j.polskiego ,widać czym się kierujesz przy
              wyborze hotelu sklepami i pizzeriami więc pewnie jesteś klientką
              Triady w mocherowym berecie a Rydzyk to Twój idol,no i super to
              wolny kraj.Jestem ciekaw co jeszcze zwiedziłaś oprócz Tunezji
              cielencino ???
    • Gość: zanunia Re: Aparthotel Abou Nawas Nejma czy ktoś byl???? IP: *.teleaudio.com.pl 15.11.07, 15:54
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22878&w=25578038
      Tu są inne opinie tego hotelu ..
      • Gość: colin do zanunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 18:59
        W tunezji byłem trzeci raz i to najgorsze jedzenie jaki jedłem nawet
        w Chinach na bazarze lepiej gotują ,a poza tym bardzo mały wybór
        wszystkiego w porównaniu np z Egiptem to dziadostwo a o jedzeniu w
        Turcji już nawet nie pisze (super) .
        Wg mnie hotel zasługuje max na 3 *** jedzenie (1-2 **)no i po obu
        stronach ruchliwe ulice ale da się przeżyć tym bardziej za tak
        śmieszną cene .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka