Gość: natka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
10.11.07, 15:35
Mam zamiar wybrac sie do tego hotelu.Czytalam pare wypowiedzi na jego temat
niestety sa skrajnie rozne.Jezeli ktos z was byla w tym hotelu prosze o kilka
slow prawdy.Nie naleza do ludzi krecacych nosem na kazdym kroku ale wole byc
przygotowana niz zaskoczona.Bede wdzieczna za kazda uwage przychylna lub
nie.Pozdrawiam serdecznie.Natka