Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 21:34 Może ktoś wie,jak obchodzone jest w Tunezji święto Aid Kbir,poza tym,że zabija się ofiarnego baranka.W tym roku wypada ono jutro.Ciekawa jestem jak ono wygląda.Mail77 liczę na ciebie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj