IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 21:34
Może ktoś wie,jak obchodzone jest w Tunezji święto Aid Kbir,poza
tym,że zabija się ofiarnego baranka.W tym roku wypada ono
jutro.Ciekawa jestem jak ono wygląda.Mail77 liczę na ciebie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka