kochanica-francuza 15.12.04, 19:25 wczoraj musialam wysiąść ze 171,tak mnie mdlilo od smrodu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
warshawiak Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 19:31 Wielka dama, autobusami jeździ:P Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 19:43 warshawiak napisał: > Wielka dama, autobusami jeździ:P Nigdy tego nie ukrywałam. A przepraszam,co Twój post ma do tematu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUBU [...] IP: *.visp.energis.pl 15.12.04, 19:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezdenny Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.04, 20:05 Myjcie się dziewczyny nie znacie dnia, ani godziny Odpowiedz Link Zgłoś
kocia_noga Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 21:11 a wy chłopy pierzcie gacie, bo wy też nie znacie .Amen.Jak takie wierszyki potrafią trzymać się pamięci , a wzór na współczynnik korelacji rang Spearmana - nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SokBrzoskwiniowy Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.04, 22:37 tak czytam te komentarze i słabo mi sie robi...nie to nie od "smrodu" hmm.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrowka Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.sip.asm.bellsouth.net 15.12.04, 22:52 A po co wyciskac soki ze zgnilych owocow? Odpowiedz Link Zgłoś
sokbrzoskwiniowy Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 23:01 no tak, odpowiedz bardzo rzeczowa. moze zeby oszczedzic samym owocom koniecznosci wdychania wlasnych fetorow? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 17:44 Gość portalu: SokBrzoskwiniowy napisał(a): > tak czytam te komentarze i słabo mi sie robi...nie to nie od "smrodu" hmm.. to nie czytaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monikaannaj Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 13:54 A co, kochanico, sami panowie byli w tym autobusie? bo ja myślę że wezwanie powinno byc uogólnione: Ludzie, myjcie się! Ja ostatnio zrezygnowałam z zakupów w sklepie w którym musiałam przejść koło pani wykładająej towar... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 17:43 Gość portalu: monikaannaj napisał(a): > A co, kochanico, sami panowie byli w tym autobusie? bo ja myślę że wezwanie > powinno byc uogólnione: Ludzie, myjcie się! > Ja ostatnio zrezygnowałam z zakupów w sklepie w którym musiałam przejść koło > pani wykładająej towar... Wiesz co,czasem naprawdę nie wiadomo,od kogo...w autobusie był tłok,jak zawsze w 171... ale częściej śmierdzi od chłopów ja jako kompulsywna kąpię się 2 razy dziennie,niewykąpana nie wyjdę z domu. Bieliznę,T-shirt,skarpetki i rajstopy po jednodniowym użyciu piorę. Jako kompulsywna - z użyciem kilkakrotnie większej ilości proszku niż przeciętna. Mydło zużywam w kilka dni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muchomorek Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 18:57 Ale jesteś nieekonomiczna ja nie mogę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 19:21 Gość portalu: Muchomorek napisał(a): > Ale jesteś nieekonomiczna ja nie mogę :-) A co ci do moich pieniędzy?:-P Odpowiedz Link Zgłoś