Dodaj do ulubionych

Chłopy myjcie się!!!

15.12.04, 19:25
wczoraj musialam wysiąść ze 171,tak mnie mdlilo od smrodu...
Obserwuj wątek
    • warshawiak Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 19:31
      Wielka dama, autobusami jeździ:P
      • kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 19:43
        warshawiak napisał:

        > Wielka dama, autobusami jeździ:P
        Nigdy tego nie ukrywałam.
        A przepraszam,co Twój post ma do tematu?
        • Gość: BUBU [...] IP: *.visp.energis.pl 15.12.04, 19:46
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: bezdenny Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.04, 20:05
      Myjcie się dziewczyny
      nie znacie dnia, ani godziny
      • kocia_noga Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 21:11
        a wy chłopy pierzcie gacie, bo wy też nie znacie .Amen.Jak takie wierszyki
        potrafią trzymać się pamięci , a wzór na współczynnik korelacji rang Spearmana -
        nie.
        • Gość: SokBrzoskwiniowy Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.04, 22:37
          tak czytam te komentarze i słabo mi sie robi...nie to nie od "smrodu" hmm..
          • Gość: mrowka Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.sip.asm.bellsouth.net 15.12.04, 22:52
            A po co wyciskac soki ze zgnilych owocow?
            • sokbrzoskwiniowy Re: Chłopy myjcie się!!! 15.12.04, 23:01
              no tak, odpowiedz bardzo rzeczowa.
              moze zeby oszczedzic samym owocom koniecznosci wdychania wlasnych fetorow?
          • kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 17:44
            Gość portalu: SokBrzoskwiniowy napisał(a):

            > tak czytam te komentarze i słabo mi sie robi...nie to nie od "smrodu" hmm..
            to nie czytaj
    • Gość: monikaannaj Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 13:54
      A co, kochanico, sami panowie byli w tym autobusie? bo ja myślę że wezwanie
      powinno byc uogólnione: Ludzie, myjcie się!
      Ja ostatnio zrezygnowałam z zakupów w sklepie w którym musiałam przejść koło
      pani wykładająej towar...
      • arphar Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 14:09
        Sluszna uwaga.
      • rademaker Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 14:40
        byłem w tym sklepie :(
      • kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 17:43
        Gość portalu: monikaannaj napisał(a):

        > A co, kochanico, sami panowie byli w tym autobusie? bo ja myślę że wezwanie
        > powinno byc uogólnione: Ludzie, myjcie się!
        > Ja ostatnio zrezygnowałam z zakupów w sklepie w którym musiałam przejść koło
        > pani wykładająej towar...

        Wiesz co,czasem naprawdę nie wiadomo,od kogo...w autobusie był tłok,jak zawsze w
        171...
        ale częściej śmierdzi od chłopów

        ja jako kompulsywna kąpię się 2 razy dziennie,niewykąpana nie wyjdę z domu.
        Bieliznę,T-shirt,skarpetki i rajstopy po jednodniowym użyciu piorę.
        Jako kompulsywna - z użyciem kilkakrotnie większej ilości proszku niż przeciętna.
        Mydło zużywam w kilka dni.
        • Gość: Muchomorek Re: Chłopy myjcie się!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 18:57
          Ale jesteś nieekonomiczna ja nie mogę :-)
          • kochanica-francuza Re: Chłopy myjcie się!!! 16.12.04, 19:21
            Gość portalu: Muchomorek napisał(a):

            > Ale jesteś nieekonomiczna ja nie mogę :-)
            A co ci do moich pieniędzy?:-P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka