Dodaj do ulubionych

POMOCY!!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 05:29
Witam drogie kolezanki,mam powazny problem! czuje sie ponizana przez mezczyzn!
Czuje sie przez nich podle!
Ja juz dluzej tego nie zniose! Czemu ja musze byc kobieta!!!!? nie chce!
Obserwuj wątek
    • Gość: agugu Re: POMOCY!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 08:50
      Daj spokój Dagmara . O czym ty mówisz ? Mężczyźni nie wołaja pomocy , chociaż
      większość z nas kobiet traktuje ich w domu jak g...o . Jeśli nie chcesz być
      kobietą to zrób sobie operację . Spójż na siebie i zobacz jaka jesteś piękna a
      potem popatrz na pierwszego lepszego mężczyznę , wyobraź go sobie bez niczego a
      padniesz ze śmiechu . Uzyskasz wówczas odpowiedź na pytanie dlaczego mężczyźni
      wciąż krzyczą jacy są wielcy i ważni . Muszą się jakoś dowartościować .
      Pamiętaj , że jestes piękna bo jesteś kobietą i wszystko jesteś w stanie
      osiągnąć .
      • karo42 Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 10:50
        piekno kobiety jest wprost proporcjonalne do ilosci wypitego alkoholu a
        odwrotnie proporcjonalne do natezenia swiatla on
        • felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:03
          Gość portalu: karo42 napisał(a):

          > piekno kobiety jest wprost proporcjonalne do ilosci wypitego alkoholu a
          > odwrotnie proporcjonalne do natezenia swiatla on

          Dosyć częsta prawidłowiść, dotyczy szczególnie starych bab, których rozsądny
          mężczyzna unika, bo chciwe i generalnie obrzydliwe.
          Dziewczęta młode, ładne i niedrogie, a na dodatek wyglądające dobrze w każdym
          świetle - w Polsce mamy takich wiele, więc czemu nie korzystać? Wypić drinka
          można sobie po udanym numerku;)
          • izoold Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:23
            o właśnie, typowy przykład: feministki są głupie a stare baby najlepiej zagnać
            do kruchty, bo obrzydliwe, psują pejzaż:) Mają zostać ładne, łatwe, posłuszne i
            co tam jeszce. Wiecie może, dlaczego jestem feministką? Kto zgadnie?
            • felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:37
              izoold napisała:

              > o właśnie, typowy przykład: feministki są głupie a stare baby najlepiej
              zagnać
              > do kruchty, bo obrzydliwe, psują pejzaż:) Mają zostać ładne, łatwe, posłuszne
              i
              >
              > co tam jeszce. Wiecie może, dlaczego jestem feministką? Kto zgadnie?

              Jesteś starą babą?
              • izoold Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:43
                A Ty nie masz Matki???? Babci????
                • felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:47
                  izoold napisała:

                  > A Ty nie masz Matki???? Babci????

                  Matki i babcie stanowią odrębną kategorię, w zasadzie to nie są kobiety:)
                  • Gość: anrid Re: POMOCY!!!!!!! IP: *.devs.futuro.pl 25.01.05, 16:29
                    A co? Bezpłciowe istoty?
                    • felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 16:36
                      Gość portalu: anrid napisał(a):

                      > A co? Bezpłciowe istoty?

                      Święte i tyle:)
                      • margot_may Re: POMOCY!!!!!!! 26.01.05, 00:21
                        ciotki też?
                        • felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 26.01.05, 13:33
                          Z ciotkami różnie bywa. Generalnie - podejście zależy od tego, ile ciocia ma
                          lat;)
      • margot_may Re: POMOCY!!!!!!! 26.01.05, 00:24
        ja tam nie padam ze śmiechu oglądając, powiedzmy, okazy rzeźby greckiej,
        chociaż przyznaję, że wymyka mi się malutki uśmieszek na widok... uhm :)
        • izoold Re: POMOCY!!!!!!! 26.01.05, 10:59
          A może Izoold też dla kogoś jest święta? Dla jakichś swoich mężczyzn? Pomimo,
          że jest feministką???:)))
    • Gość: agugu Re: WIERSZ O DRAGON FLY :))))!!!!!!! IP: 80.53.158.* 27.01.05, 08:19
      Wierszyk dla BUBU

      TY GŁIPI DJABLE ROGATY ,
      Z JAKIEJ PRZYSZŁEŚ CHATY .
      TY MORDO WALNIĘTA , POKRĘCONA ,
      ZABIERAJ Z TEJ STRONY SWOJEGO OGONA.
      POMYŚL CZASAMI PRZYGŁUPIE,
      A ZOBACZYSZ JAKIE TO CO NAPISAŁEŚ JEST GŁUPIE.
      TY UWAŻASZ , ŻE TWÓJ WIERSZYK JEST COOL
      A JA MYŚLĘ , ŻE JESTEŚ CHU.. .

      Chciałabym zobaczyć jak ty wyglądasz wieśniaku .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka