Gość: Dagmara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 05:29 Witam drogie kolezanki,mam powazny problem! czuje sie ponizana przez mezczyzn! Czuje sie przez nich podle! Ja juz dluzej tego nie zniose! Czemu ja musze byc kobieta!!!!? nie chce! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: agugu Re: POMOCY!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 08:50 Daj spokój Dagmara . O czym ty mówisz ? Mężczyźni nie wołaja pomocy , chociaż większość z nas kobiet traktuje ich w domu jak g...o . Jeśli nie chcesz być kobietą to zrób sobie operację . Spójż na siebie i zobacz jaka jesteś piękna a potem popatrz na pierwszego lepszego mężczyznę , wyobraź go sobie bez niczego a padniesz ze śmiechu . Uzyskasz wówczas odpowiedź na pytanie dlaczego mężczyźni wciąż krzyczą jacy są wielcy i ważni . Muszą się jakoś dowartościować . Pamiętaj , że jestes piękna bo jesteś kobietą i wszystko jesteś w stanie osiągnąć . Odpowiedz Link Zgłoś
karo42 Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 10:50 piekno kobiety jest wprost proporcjonalne do ilosci wypitego alkoholu a odwrotnie proporcjonalne do natezenia swiatla on Odpowiedz Link Zgłoś
felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:03 Gość portalu: karo42 napisał(a): > piekno kobiety jest wprost proporcjonalne do ilosci wypitego alkoholu a > odwrotnie proporcjonalne do natezenia swiatla on Dosyć częsta prawidłowiść, dotyczy szczególnie starych bab, których rozsądny mężczyzna unika, bo chciwe i generalnie obrzydliwe. Dziewczęta młode, ładne i niedrogie, a na dodatek wyglądające dobrze w każdym świetle - w Polsce mamy takich wiele, więc czemu nie korzystać? Wypić drinka można sobie po udanym numerku;) Odpowiedz Link Zgłoś
izoold Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:23 o właśnie, typowy przykład: feministki są głupie a stare baby najlepiej zagnać do kruchty, bo obrzydliwe, psują pejzaż:) Mają zostać ładne, łatwe, posłuszne i co tam jeszce. Wiecie może, dlaczego jestem feministką? Kto zgadnie? Odpowiedz Link Zgłoś
felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:37 izoold napisała: > o właśnie, typowy przykład: feministki są głupie a stare baby najlepiej zagnać > do kruchty, bo obrzydliwe, psują pejzaż:) Mają zostać ładne, łatwe, posłuszne i > > co tam jeszce. Wiecie może, dlaczego jestem feministką? Kto zgadnie? Jesteś starą babą? Odpowiedz Link Zgłoś
felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 14:47 izoold napisała: > A Ty nie masz Matki???? Babci???? Matki i babcie stanowią odrębną kategorię, w zasadzie to nie są kobiety:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anrid Re: POMOCY!!!!!!! IP: *.devs.futuro.pl 25.01.05, 16:29 A co? Bezpłciowe istoty? Odpowiedz Link Zgłoś
felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 25.01.05, 16:36 Gość portalu: anrid napisał(a): > A co? Bezpłciowe istoty? Święte i tyle:) Odpowiedz Link Zgłoś
felek_zdankiewicz Re: POMOCY!!!!!!! 26.01.05, 13:33 Z ciotkami różnie bywa. Generalnie - podejście zależy od tego, ile ciocia ma lat;) Odpowiedz Link Zgłoś
margot_may Re: POMOCY!!!!!!! 26.01.05, 00:24 ja tam nie padam ze śmiechu oglądając, powiedzmy, okazy rzeźby greckiej, chociaż przyznaję, że wymyka mi się malutki uśmieszek na widok... uhm :) Odpowiedz Link Zgłoś
izoold Re: POMOCY!!!!!!! 26.01.05, 10:59 A może Izoold też dla kogoś jest święta? Dla jakichś swoich mężczyzn? Pomimo, że jest feministką???:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agugu Re: WIERSZ O DRAGON FLY :))))!!!!!!! IP: 80.53.158.* 27.01.05, 08:19 Wierszyk dla BUBU TY GŁIPI DJABLE ROGATY , Z JAKIEJ PRZYSZŁEŚ CHATY . TY MORDO WALNIĘTA , POKRĘCONA , ZABIERAJ Z TEJ STRONY SWOJEGO OGONA. POMYŚL CZASAMI PRZYGŁUPIE, A ZOBACZYSZ JAKIE TO CO NAPISAŁEŚ JEST GŁUPIE. TY UWAŻASZ , ŻE TWÓJ WIERSZYK JEST COOL A JA MYŚLĘ , ŻE JESTEŚ CHU.. . Chciałabym zobaczyć jak ty wyglądasz wieśniaku . Odpowiedz Link Zgłoś