bleman
01.05.06, 14:09
Wczoraj w miescie kobiet był wywiad z nastoletnią prostytutka.
Co mnie zdziwilo, powiedziala ze lubi swoja prace, ze zaczela sie tym zajmowac
bo w szkole byla szara myszka a chciala zostac "gwiazda".
Co o tym sadzicie ? Mozna zalozyc ze rzeczywiscie lubi te prace, ale dlaczego
ja lubi ? czy ze wzgledu an sex ? łatwą kase czy rzeczywscie ja to
"dowartosciowuje" ?
Dziewczyna ma prawo robic co chce, miec system wartosci jaki jej sie podoba,
niby nie powinienem jej osadzac, ale cholera jasna... żal mi sie jej zrobilo
oraz jej rodzicow ktorzy o niczym nie wiedza...