30.10.09, 09:14
Witam, mam umówioną wizytę do ginekologa w przyszłym tygodniu jednak może
któraś z Was mi pomoże. Od kilku dni czuję ból piersi, taki jaki odczuwam
zwykle przed miesiączką, tyle, że ostatni okres skończył mi się tydzień temu.
A ostatni raz seks uprawiałam przed miesiączką. Dodatkowo odczuwam niewielki
ból w dole brzucha, taki w "stylu biegunkowym". Gdyby nie ta ostatnia
miesiączka, która przebiegła normalnie, tak jak każda inna, nie była słabsza,
pomyślałabym że mogę być w ciąży. Czy to możliwe?
Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę udanego piątkusmile
Obserwuj wątek
    • zabcia35 Re: okres 30.10.09, 09:20
      To nie jest zwiastun ciąży. Czesto piersi bolą w czasie owulacji,
      która być moze włąśnie u Ciebie lada chwila nastąpi.
      Bol brzucha o którym piszesz moze pochodzić z jelit,ale tez podobny
      ból moze pojawić się w stanach zapalnych narzadu rodnego lub dróg
      moczowych.
      Jesli nie ustapi po 2-3 dniach wybierz sie do gina, zeby sprawdzić
      co Ci dolega
      Pozdrawiam
    • makika7_0 Re: okres 30.10.09, 09:20
      możliwe

      i takie odpowiedzi dostaniesz od nas

      może zrób test - dla uspokojenia?
      • effa4 Re: okres 30.10.09, 09:24
        chyba będzie trzeba, bo do wizyty lekarza zdążę zwariować. Dziękujęsmile
        • zabcia35 Re: okres 30.10.09, 09:37
          Zwariowac z powodu mysli ze to moze by ciąża?????
          No zlituj się!
          Co u Ciebie przemawia za ciążą? Piersi ? Prosze Cie, nie zartuj!
          Jestem pewna na 200% ze w niej nie jesteś!
          • effa4 Re: okres 30.10.09, 09:43
            Dziękuję za wyczerpującą odpowiedźsmile
            • zabcia35 Re: okres 30.10.09, 09:54
              Bardzo proszę wink
              Daj znać jak już sie upewnisz ze niepotrzebnie się denerwowałaś
            • habibi83 Re: okres 30.10.09, 12:06
              zrób test bo wizyta u ginekologa nawet jeśli nadal nie będziesz miesiączkować i
              tak ci nic nie da
              lekarz nei jest w stanie tak wcześnie stwierdzić czy jesteś w ciąży
              • ochra Re: okres 30.10.09, 12:11
                Po co szukasz odpowiedzi na forum zamiast zrobić test?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka