Witam, mam umówioną wizytę do ginekologa w przyszłym tygodniu jednak może
któraś z Was mi pomoże. Od kilku dni czuję ból piersi, taki jaki odczuwam
zwykle przed miesiączką, tyle, że ostatni okres skończył mi się tydzień temu.
A ostatni raz seks uprawiałam przed miesiączką. Dodatkowo odczuwam niewielki
ból w dole brzucha, taki w "stylu biegunkowym". Gdyby nie ta ostatnia
miesiączka, która przebiegła normalnie, tak jak każda inna, nie była słabsza,
pomyślałabym że mogę być w ciąży. Czy to możliwe?
Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę udanego piątku