27.01.10, 17:10
Mam silne ból menstruacyjne. Dostalam dziś receptę m.in. na Spasticol(
czopki). Czy któraś z Was stosowala ten lek? Pomaga( np. brany sam, bez
polączenia z innym)?
Oprócz tego przepisano mi też Zaldiar.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka