Dodaj do ulubionych

Cellulit - masaż?

02.02.10, 12:47
Cześć wszystkim! Mam taki oto problem/sprawę - od kilku lat nieustannie walczę
z cellulitem (głównie uda i brzuch), próbowałam już różnych kosmetyków, też
medycznych, żadne "mazidła" nie pomagają. Nie mam nadwagi ani wahań wady;
wątpię, żeby to była kwestia diety - odżywiam się zdrowo. Słyszałam, że są
rodzaje masażu, który pomaga na cellulit. Czy któraś tego próbowała? Czy
myślicie, że warto?
Obserwuj wątek
    • ater_ater Re: Cellulit - masaż? 02.02.10, 19:59
      działa! bardzo pomaga też masaż wody, np. regularne pływanie, tyle, że działa to dość powoli, ale za to jak się przyzwyczaisz do regularnego pływania, to ci nie wróci ten celulitsmile
      poza tym działa ponoć dobrze taka paćka: krem nawilżający, zmieszany z kawą i cynamonem - taki piling domowej roboty, nie wiem, na 100% jak efekty, bo dopiero zaczynam - ale pachnie przecudowniesmile

poza tym - może się z dietetykiem skontaktuj?
      --
      Dobry orgazm przyczyną ciąży w niepłodne dni?
      • asdaa Re: Cellulit - masaż? 03.02.10, 15:01
        Działa, działa. Ja to robię tak: fusy z kawy + coś rozgrzewającego (cynamon,
        imbir) może być trochę miodu lub śmietanki, płyn/żel do kąpieli (nie dodaję ale
        niektórzy lubią, ja myję się żelem po pilingu kawowo-coś ta, bo strasznie brudzi
        skórę). Tanim kosztem, bez chemii, stosuję codziennie, skóra gładka i pachnąca.
        Fajna sprawa.
        Przepis o tym znalazłam w necie, jest bardzo dużo info, jak pogrzebiesz to
        znajdziesz.
        --
        ---
        Oh God, I'm so bloody blonde sometimes!
    • marzena604 Re: Cellulit - masaż? 02.02.10, 23:02
      A mi nic nie pomagało przez lata, już nawet przestałam cokolwiek z tym
      robić, aż zmieniłam dietę-jestem na diecie proteinowej (może słyszałaś,
      ostatnio modna). A już myślałam, że mój cellulit to już ten typu
      patologicznego, czyli nic go nie ruszy. Znikł jak ręką odjął.
      --
      https://suwaczki.maluchy.pl/li-
36497.png
      • larati Re: Cellulit - masaż? 04.02.10, 14:24

A jakieś maszynki do masażu, np. takie "łapki" masujące albo takie coś co się
        przykłada w dane miejsca? Bo o tym też słyszałam i to mi się w głowie jakoś
        logicznie układa że powinno działać.

Co do diety - nigdy w życiu żadnej nie stosowałam w ścisłym znaczeniu tego
        słowa, bo mam to szczęście, że nigdy nie miałam problemów z figurą, dlatego też
        nie wiem, czy to może być związane z odżywianiem? Ściska mnie trochę na myśl o
        przejściu na dietę...
          • Gość: elzbieta Re: Cellulit - masaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.10, 11:20
            Gość portalu: annawaldov napisał(a):
            > masaz za pomoca specjalnej
            > maszyny,ale jest drogi i trzeba wziac serie przynajmniej 10 masazy.

Dokladnie tak, tez zaczelam rozgladac sie za tym, no ale cena powalajaca i z
            dwojga zlego wole ten celullit niz wydac pare tysiakow na zabiegi. Tez nie mam
            nadwagi, zawsze bylam chudzielcem no ale z wiekiem celullit tez mnie dotknal.
            Duzy wplyw maja tu geny, ja po mamie odziedziczylam, ona ma duzy (i nadwage), z
            kolei moja tesciowa - w ogole. Nigdy w zyciu nie stosowalam diet i uwazam ze to
            katorga. Mazidla tez nie dla mnie, bo nie jestem systematyczna wink Te przepisy
            dziewczyn moga byc dobre (i tanie), bo czesto w skladzie balsamów
            antycelullitowych jest wlasnie wyciag z kawy, cynamonu. Kiedys chodzilam na
            basen, lubilam to, ale od jakiegos czasu stracilam do tego serce i nikt mnie tam
            nie wyciagnie (zreszta latem nad jezioro takze). Tak mi sie pozmienialo...
            Ostatnio zakupilam reczny masazer, taki drewniany, przymierzam sie do jego
            stosowania. Moze cos pomoze smile
            • b.montana Re: Cellulit - masaż? 06.02.10, 22:58
              polecam gąbkę Syrena Antycellulit.
              wiem wiem to "tylko gąbka". ja miałam straszliwy cellulit, niejędrną skórę i w ogóle nogi w niefajnym stanie, teraz są już prawie normalne (pół roku mocnego gąbkowania raz dziennie)
    • skandynawka29 Re: Cellulit - masaż? 05.02.10, 15:49
      e ja tam niewierze w masaże antycellulitowe przecież to zwykły masaż klasyczny
      tylko z większym uciskiem...niezwarto tak dużo płacić są inne sposoby np aktywny
      styl spędzania czasu wolnego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka