Dodaj do ulubionych

spirala-ważne

IP: 195.187.67.* 15.06.04, 09:53
mam pytanko-czy po zdjeciu spirali powinnam odczekać jakiś czas by zajść w
ciażę??? można tak od razu ??? nie powinno się 1,2,3 misiące odczekac???
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: spirala-ważne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.04, 11:33
      Powinno się odczekać 2-3 cykle, aż się śluzówka w pełni zregeneruje.

      smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka