Gość: lampion3 IP: 195.187.67.* 15.06.04, 09:53 mam pytanko-czy po zdjeciu spirali powinnam odczekać jakiś czas by zajść w ciażę??? można tak od razu ??? nie powinno się 1,2,3 misiące odczekac??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: spirala-ważne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.04, 11:33 Powinno się odczekać 2-3 cykle, aż się śluzówka w pełni zregeneruje. Odpowiedz Link Zgłoś