Gość: malwinka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.09.04, 21:19
WITAM
MIALAM WPADKE
poszlam do lekarza zapisal postinor
polknelam w 38 godzinie i nastepna po 12 h
ale po 2 dawce boli mnie podbrzusze i mam bardzo miękkie piersi,
Wizyte u gina mam za 5 dni
Czy któras z was miala podobne objawy???
Czy postinor ma az taka dawke hormonu ze od tego mnie boli brzuch
NA objawy ze to 100% ciaz za wczesnie bo objawy ciazowe sa zauwazlne po 3 tyg.
A mnie tak "Ćmi" W dole brzucha...a do okresu jeszce 10 tabletek