Dodaj do ulubionych

uporczywy świąd

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 11:06
cały czas mam świąd pochwy,już nie mogę z tym wytrzymać.w nocy w ogóle
spuchły mi zewnętrzne wargi,raczej nic mnie nie ugryzło.zaparzyłam
wagosan,pomarowałam się clotrimazolem i mam 3 dni pracy,więc wizyta u
ginekologa odpada.on zresztą mówi ,że to jakieś uczulenie od proszku,więc
piorę w mydle i myję się też.a ja wariuje,pomocy!!jestem po okresie,nie
współżyłam ostatnio(dopiero wczoraj),biorę jeanine.co jest grane?dbam o
siebie,a wciąż coś mamcrying
Obserwuj wątek
        • Gość: Ada Re: uporczywy świąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 13:21
          Lek antykoncepcyjny ktory zażywasz o nazwie Jeanine to końska dawka
          hormonów.Zażycie 1 tabletki tego leku to tak jakbys zażyła naraz całe opakowanie
          leku rowniez o tym działaniu o nazwie Minesser(r) Ja osobiscie nigdy nie
          korzystałam z takich lekow napewno chocby z powodu skutków ubocznych i jesli
          chodzi o te dwa leki pisze ci nie dlatego ze mam jakes porownanie ale czytałam
          publikacje na temat Jeanine.Jest on 20-krotnie silniejszy jesli chodzi o
          skad.Pomysl zatem czy warto .Czy aplikujac sobie kak duza dawke do organizmu nie
          ryzykujesz.
          • Gość: kasia Re: uporczywy świąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 14:36
            wiesz Ado,opinie na temat jeanine są podzielone.też czytałam publikacje o
            jeanine,w których pisano,że to końska dawka hormonów,żeby zaraz przeczytać
            kolejną o tym,że te tabletki to nowoczesny preparat o minimalnej dawce horm.tak
            więc nie wiem,np.mój lekarz bardzo je chwali,mówi,że to naprawdę dobry
            preparat,nie wiem,jak na razie ,to moje 3 opakowanie i piersi mnie JUŻ nie
            bolą,cera się poprawiła(bo m.in.dlatego chciałam je brać),czuję się dobrze.nie
            zauważam jakiegoś powiązania moich kłopotów,o których wyżej,z tym,że biorę
            jeanine.nie wiem?denerwujące jest to,że któs ,kto dba o siebie zawsze coś ma,a
            kobieta ,która ma swoje zdrowie i higienę gdzieś,nie ma nic.ale dzięki za
            troskę,miłego weekendusmile
              • Gość: kasia Re: uporczywy świąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 21:28
                dlaczego twoja wypowiedź brzmi jakoś zgryźliwie??"twoje zdrowie ,twój problem"?
                nie wiem co ci napisać,pożyjemy zobaczymy.Wiem ,że na reakcje organizmu czeka
                się i nawet ładnych parę lat,ale co mam zrobić?odstawić tabletki,bo ty mi tak
                radzisz??napisałam ci,że opinie są różne,pozytywne i negatywne.trudno
                powiedzieć jak zachowa się organizm i już
                • Gość: Ada Re: uporczywy świąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 14:06
                  Odpisujac ci nawet przez moment nie pomyslałam o tym zeby cokolwiek ci radzic.A
                  ty piszesz ze ci radze odstawienie tabletek.Chciałam tylko podkreslic jaka
                  porcje hormonow przyjmujac ten lek wchłania twoj organizm poniewaz czytałm
                  wypowiedz Profesora Ginekologii i tylko to ci chciałam przekazać.Miałam dobre
                  intencje. Dośc dziwnie sie zachowujesz bo osoby odpowiadajace na twoj watek
                  staraja sie w jakis sposob wspolpracowac z potrzebujacym pomocy.Nie wszyscy
                  wiedza o objawach ubocznych totez czasami sie kogos człowiek stara
                  przestrzec.Okazuje sie ze szkoda czasu.Drugi raz tego nie zrobię.

I jeszcze jedno nie znam sie na zgryżliwości tobie pewnie to nie jest obce
                  dlatego mnie posadziłaś.Bardzo mi przykro.
                  • b.kobieca21 Re: uporczywy świąd 23.01.05, 16:25
                    o rety dziewczyno,spokojnie!!o nic cię nie posądzałam,to chyba ty jesteś
                    przewrażliwiona,naprawdę.nie zachowuje się dziwnie,czytam ulotki ,artykuły i
                    wiem jakie są skutki uboczne brania tabletek.uważam,że mocno przesadzasz.po raz
                    kolejny stwierdzić można,że na tych wszystkich forach nie można swobodnie się
                    wypowiedzieć.naprawdę przesadziłaś,ale ok.zdarza się
        • Gość: kasia Re: uporczywy świąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 21:54
          a więc byłam dziś na ostrym dyżurze,przyjęto mnie i stwierdzono stan zapalny
          pochwy.lekarz (który zresztą był okropnie niemiły,przepisał clotrimazolum i
          stenovag czy coś takiego).jak na razie nie swędzi,a było strasznie.ale z chęcia
          dowiem się o tym olejku ozonowym,co to i ile kosztuje?
        • utopia7 Re: uporczywy świąd 25.01.05, 00:31
          Gdzie kupic jest w linkach
          albo napisz na maila ktory jest na dole

Podam Ci linki na temat ozonu,czy ozonoterapii
          www.septenarium.org/ozon.htm
          www.ozongesellschaft.de/index-e .html
          www.ozone-association.com/munic h.htm
          Na temat "Ozonelli" czyli olejku ozonowego
          wpisz na YAHOO haslo ozonella i wyswietli Ci kilka stron
          Co do Ozonelli?.Sprzedawana jest w ilosci 100 ml a wiec jest
          to ilosc wrecz do kapieli.Olej ozonowy jest szalenie wydajny
          i przy odpowiednim stezeniu np ilosc 25 ml wystarczy na nascie
          zabiegow,nie mowiac juz o masci.Stona o Onelli czy inna o stosowaniu
          ozonu nie podaje ze ozon nalezy stosowac jedynie jak w trakcie
          zabiegow stosuje sie vit A vit E vit C i to koniecznie.
          Wtedy pojecie jakiegokolwiek uczulenia przestaje istniec.
          Co praktycznie daje ozon?
          Np. pacjent leczony ozonem nie musi isc na amputacje nog przy glebokich
          wrzodziejacych ranach zylakowatych.Ozo daje mu 80-90% szansy zeby noga
          zamiast na "gilotyne" wrocila do pierwotnego stanu.

W celu zdobycia masci czy 100% czyestej oliwy ozonowej
          nalezy napisac maila ze strony

www.septenarium.org gdzie sa informacje o ozonoterapii
          w linku Randolf-ozonoterapia
          i linku ozonoterapia

Pozdrawiam

randolf
          • allija Re: uporczywy świąd 25.01.05, 13:44
            Nie czytałam poprzednich wypowiedzi więc moze się powtarzam.
            Bardzo możliwe, że ten świąd jest od podpasek, których używałaś podczas okresu,
            a może nadal uzywasz jakichś cienkich wkładek higienicznych? Wiele firm, w tym
            i bella, z którą ja miałam takie problemy, używa do wybielania wkładek chloru,
            który może działać drażniąco na wrażliwe osoby. Nie miałam o tym pojęcia ale
            kiedys wpadł mi w ręce artykuł w prasie na ten temat. Zmieniłam podpaski i
            problemy się skończyły. Bardzo mozliwe, że u ciebie występuje ten sam problem.
            Szczególnie jeśli świąd występuje podczas okresu i po nim.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka