Dodaj do ulubionych

Pytanie do Pani Doktor koala.mb

16.05.05, 09:42
Witam. Mam pytanie, czy drugiego dnia po skończonej miesiączce mogłam zajść w
ciążę? Mam cykle 28 dniowe. Dziękuję za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • apja Re: Pytanie do Pani Doktor koala.mb 16.05.05, 10:21
      A ile trwa miesiączka? bo jesli 7 dni to drugi dzień rozumiemy jako dziewiąty
      dzień. Więc teoretycznie ten dzień nie jest pŁodny(o ile dobrze się znam to od
      10-tego dnia cyklu są dni plodne), ale "niestety" przez takie liczenie mam
      córeczkę. I źle że nazwałam to niestety bo baaaaaaaaardzo ją kocham i pomimo iż
      byla to wpadka to byla bardzo szczęsliwa dla nas wpadka.
      • abi28 Re: Pytanie do Pani Doktor koala.mb 16.05.05, 10:28
        Był to szósty dzień cyklu licząc od pierwszego dnia miesiączki... Miesiączka
        trwała 4 dni, czyli dwa dni po....... Mam już 5 letniego synka i wcale bym
        sobie włosów z głowy nie rwała, ale jeszcze chcieliśmy zaczekać.Apja, dzięki za
        odpowiedź.Pozdrawiam.
    • caillou Re: Pytanie do Pani Doktor koala.mb 16.05.05, 10:32
      Poczytaj
      www.npr.prolife.pl/reguly.htm reguły wyznaczania przedowulacyjnej fazy
      niepłodności (względnej)
      Zachęcam do poczytania też szerzej o fizjologii cyklu na ww stronie.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka