Gość: anatema
IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl
14.09.01, 09:55
Zgrzeszyłam! To nie był mój mąż. Miał prezerwatywę , a jednak test ciążowy
dodatni. Niby raz się nie liczy! Okres powinien być 6-7 września.
Pytanie: Czy jest szansa, że jeżeli w ciągu kilku następnych dni założę sobie
wkładkę wewnątrzmaciczną, to uniknę koniecznego kontaktu z podziemiem
ginekologicznym? Jestem zdesperowana, na pewno nie urodzę tego dziecka.