lila122 01.11.05, 13:14 Ciagle chce mi sie spac.Czy to anemia,przez pogode?Wieczorem jest lepiej.Co jest grane? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fraaszka Re: Sennosc. 01.11.05, 14:54 zrób badania może anemia,może cukrzyca,może niskie ciśnienie,pogoda,zmęczenie można tak wyliczać i wyliczać... Odpowiedz Link Zgłoś