01.11.05, 13:14
Ciagle chce mi sie spac.Czy to anemia,przez pogode?Wieczorem jest lepiej.Co
jest grane?
Obserwuj wątek
    • fraaszka Re: Sennosc. 01.11.05, 14:54
      zrób badania
      może anemia,może cukrzyca,może niskie ciśnienie,pogoda,zmęczenie
      można tak wyliczać i wyliczać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka