Dodaj do ulubionych

Małe piersi ;(

IP: *.lukman.pl / *.lukman.pl 10.07.06, 11:45
Mam 20 lat.Miesiączkuję od 13 roku życia.Wszystko niby jest ok,ale moje
piersi są tak małe,że w pierwszej połowie cyklu jestem praktycznie
płaska...Miałam nadzieję,że jeszcze urosną,ale zaczynam się bać,że chyba
nie sad Słyszalam,że ich wielkość jest uwarunkowana genetycznie - i to martwi
mnie tym bardziej,bo moja mama ma miseczkę D,siostra też ma spory biust.Nie
rozumiem co jest nie tak -odżywiam się normalnie,prowadzę zdrowy tryb życia.
Nie wiem co mam robić - zwyczajnie się ich wstydzę,bo niektóre dziewczyny w 3
lub 4 kl.podstawówki są bardziej rozwinięte.Czy mogę liczyć na to,że jeszcze
urosną?Może iść do ginekologa?tylko o co go zapytać?Bardzo proszę o radę -
ten problem naprawdę spędza mi sen z powiek...(możecie pisać też na moje
gg:8542106
Obserwuj wątek
    • ida37 Re: Małe piersi ;( 10.07.06, 11:55
      jaki masz rozmiar? Zmień stanik (jeśli takiego nie masz) na model push-up, wonderbra
      miałam kiedyś koleżankę w szkole średniej, która miała bardzo mały biust...nie
      widziałyśmy się kilka lat i zdziwiłam się ostatnio, że biust jej się powiększył
      (tylko, że w tym czasie urodziła dwójkę dzieci)...więc to sprawa hormonów...
      ja bym poszła do gina i pogadała rzeczowo
      Pozdr.
      • Gość: nr gg 8542106 Re: Małe piersi ;( IP: *.lukman.pl / *.lukman.pl 11.07.06, 09:48
        Rozmiar mam chyba najmniejszy z możliwych.Staniki 70A bez wkładek byłyby
        zapewne za duże,więc cały czas noszę push-up.Ale tak na dłuższą metę się nie
        da. Na przykład o stroju kąpielowym nie mam mowy sad Myślę o jakichś tabletkach
        z hormonami ale zdania na ten temat są tak podzielone,że mam już totany mętlik
        w głowie - nie chciałabym mieć w przyszłości żadnych problemów z zajściem w
        ciążę i jej donoszeniem.
        • Gość: Dora Re: Małe piersi ;( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.06, 14:31
          Jezeli chodzi o tabletki i róznie to bywa i na każda kobietę róznie wpływa.
          Moje kolezanki brały Cilest i biust im sie powiekszył, ja brałam i nic, Diana
          35 ponoc tez wpływa na rozmiar piersi, ale jak zwykle na mnie nic nie działa.
          Mam malutki biust po 2 dzieci jest jeszcze mniej atrakcyjny niz przed, dlatego
          decyduje się na powiekszenie piersi.Jestem starsza od ciebie 10 lat także
          mozesz z tym poczekać smile pozdrawiam.
        • Gość: ala Re: Małe piersi ;( IP: *.kolonianet.pl 13.07.06, 00:25
          Nie wiem czy maly biust to az taki duzy problem?
          Sama piersi nie mam praktycznie zadnych i nie widzialam jeszcze tak plaskiej
          kobiety jak jawinkAle jakos sobie radze.
          Po pierwsze staniki nie z wkladkami, ale dosyc grube (nie wiem jak to opisac,
          ale chodzi o to,ze pomiedzy materialem maja jakby dodatkowa miekka wkladke -
          czesto mozna takie na rynku spotkac). Po drugie stroj kapielowy dosyc mocno
          zabudowany na piersiach,z wkladkami (wczesniej nosilam bardziej odkryte, ale
          widokow tam nie bylo zadnych).
          Biore tabletki hormonalne (wpierw Harmonet teraz Rigevidon) i jak bylo tak jest.
          Ale co jest najwazniejsze nie przejmuje sie zbytnio tym defektem bo na
          powiekszenie nie mam ani pieniedzy, ani ochoty. Zreszta mam dwie lapki, kilka
          innych atutow urody i jestem calkowicie sprawna fizycznie i to mi wystarcza.
          Wydaje mi sie, ze zamartwienie sie i szukanie sposobow na powiekszenie nie jest
          zadna droga, a piersi jesli beda jeszcze mialy urosnac to urosna, a zamartwianie
          sie ich brakiem napewno nie jest dobra droga do lepszego samopoczuciasmile
          W kazdym razie goraco pozdrawiam i zycze wyleczenia kompleksow bo napewno masz
          mase atutow ktorymi mozesz sie pochwalic.
    • maalza Re: Małe piersi ;( 13.07.06, 10:28
      Jeśli Cie to pocieszy to pewnie kompleksy dotyczace swojego biustu ma około 1/3
      kobiet na swiecie. Przykre to, bo zamiast płakać nad klawiaturą trzeba nauczyc
      się akceptowac swoje ciało.
      Mały biust to nie choroba, sama mam skromną tę część ciała i po prostu o tym
      nie myslęsmile

Nieważne, czy biust jest mały czy duzy, grunt, żeby było ZDROWY!!
      • blaszany_dzwoneczek Re: Małe piersi ;( 13.07.06, 10:55
        A jak wygoda z takimi małymi piersiami! smile
        Ja kiedyś się wstydziłam moich małych piersi, kombinowałam, zakrywałam, jakieś
        kamizelki itp. Ale jakoś mi to z wiekiem na szczęście przeszło, odkryłam, że jak
        założę właśnie coś blisko ciała, to wtedy te moje "maluchy", jak mowi mój mąż,
        przynajmniej widać, że są. I nie noszę żadnych push-upów, ani grubych staników -
        nie cierpię. Piersi mam jakie mam i takie pokazuję nie wypychając niczym
        stanika. Zresztą na ogół stanika nie noszę, bo nie lubię, a poza tym w zasadzie
        nie ma dla mnie staników. Czasem jakiś przeznaczony dla dziewczynek w rozmiarze
        AA okazuje się nie za duży smile
        A na plażę czy basen zakładam takie staniki sportowe bez miseczek z gumką pod
        biustem i już.
        • Gość: Magda Re: Małe piersi ;( IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 13.07.06, 11:05
          dziewczyny-małym biustem nie masie co martwic!!!przed urodzeniem córki miałam
          dość spory biust-duuuze 80C i wcale wielce szczesliwa z tego powodu nie byłam!!!
          co bym nie ubrała wyglądałam jak szafka kwadratowa a latem to juz w ogole
          przegwizdane bo gorąco i niewygodnie a ramiączka od stanika musiały być
          grubszesad a jeśli chodzi o uwage panów to głównie ślinili sie tacy pod 50tke
          i wzwyż...teraz mam małe80C i już jest mi z tym lepiej,są takie akurat(bo nie
          należę do szczuplutkich drobinek niestety)ale gdybym była drobną kobietka z
          małym biustem to pasowałoby mi!nie trzeba stanika,wygodnie i dziewczęco sie
          wygląda i w ogóle większy wybór w doborze odzieży.nie ma sie czym martwić
          laski,słusznie któraś napisała -byle biust był zdrowy!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka