Dodaj do ulubionych

prosze o rade !!!!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.06, 08:34
witam was kobietki.prosze o rade.otoz w tym miesiacu zmienilam tabletki anty
(z logestu na microgynion),wczoraj wzielam pierwsza tabletke i ... noc
nieprzespana,wymioty,mdlosci,migrena.. ledwo stoje na nogach.mam jeszcze
jedno opakowanie logestu,jak myslicie czy moge zarzyc druga tabletke logestu
zamiast microgynion?nie jestem w stanie prawidlowo funkcjonowac!
Obserwuj wątek
    • wredna.suka Re: prosze o rade !!!!!! 01.11.06, 09:29
      A dlaczego zmienilas te tabletki?
      Ja biorę Micro od zawsze i nie miałam takich problemów...
      Może powinnas wziąć drugą, może to taki pierwszy odruch...
      Ja bym raczej nie mieszała pigułek...
    • cza_arna Re: prosze o rade !!!!!! 01.11.06, 11:32
      Może to nie była reakcja na tabletki?? Może się zatrułaś czymś, stąd te
      nieprzyjemności. Ja bym wzięła jeszcze jedną, jak sytuacja się powtórzy
      odstawiłabym je (i żadnych innych nie brała) i czym prędzej bym poszła do lekarza.
        • Gość: Aga Re: prosze o rade !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 12:08
          Po pierwsze NIE MIESZAJ TABLETEK
          Po drugie to całkiem możliwe, ze to reakcja na nowe tabletki. Dosyć często
          zdarza się, że na początku tabsów występują nieprzyjemne dolegliwości. Tak więc
          musisz to jakoś przetrwać albo odstawić i czekać na nowy cykl aby zmienić
          tabletki. W ulotce powinno pisać, że na początku mogą wystąpić skutki uboczne.
          Tak do 3 miesięcy mogą się utrzymywać.
          Ale czy jesteś w stanie to wytrzymać? Ja niestety musiałam odstawić.
          • Gość: koira Re: prosze o rade !!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.06, 14:56
            mam nadzieje ze jutro moje samopoczucie bedzie lepsze... mam jeszcze jedno
            pytanie.jak wczesniej pisalam,w nocy wymiotowalamuncertain czy jest prawdopodobienstwo
            zajscia w ciaze,jezeli w ten sam dzien uprawialam sex?w ulotce pisze ze
            dzialanie leku moze sie zmniejszyc,w przypadku wymiotow po 3-4h od zazycia
            tabletki nalezy zachowac sie jak w przypadku pominiecia tabletki,ja
            mialam "zaburzenia zoladkowe" ok 10h po zazyciu anty,mysle wiec ze lek
            dostqatecznie sie wchlonal do organizmu?przypomne ze to pierwsza tabletka w
            listku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka