misia97
03.01.08, 11:57
właśnie przeszłąm leczenie kanałowe czwórki-ból straszny, myślałam,
że nie wytrzymam zwłaszcza przy wsuwaniu tych okropelnych
igieł...mam to za sobą, jednak nie odbudowano mi jeszcze zęba, czy
to też tak boli, na czym wogóle polega odbudowa?nie wiem, czy
wytrzymam jeszcze jedną taką dawkę, ale mam jeszcze piatkę do
leczenia kanałowego-paraliżuje mnie jak tylko o tym pomyslę-dziękuję
za kazdy pokrzepiajacy wpis.