IP: *.mtm-info.pl 14.05.04, 16:46
Od kilku miesięcy walczę z dosyć silnym łupieżem. Niestety ale nic nie pomaga (stosowałem Nizoral, Selsun Blue, jakies mazidła). Włosy mam raczej normalne, nie przetłuszczają się. Nie są także zniszczone.
Włosy myję w szamponach leczniczych przeciwłupieżowych albo w jak najłagodniejszych naturalnych.

Co na to można poradzić ? Proszę o pomoc !
Obserwuj wątek
    • Gość: justy Re: Łupież IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 14.05.04, 16:52
      moze to nie łupież. idź do lekarza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka