18.06.12, 15:05
witam. jestem tutaj pierwszy raz i szukam pomocy. chodzi o lek Aspicam . dretwieja mi mocno rece tz tylko dłonie i to tak mocno ,ze nie moge posmarowac sobie chlebka,czy tez umyc szklanki, . czytałam na forum ze Aspicam jest bardzo dobry .Prosze o kilka wskazówek jak go brac bo mam wypisany lek a boje sie brac bo sa skutki uboczne a ja juz sobie nie radze z dretwieniem rak, tz prawa daje mi sie mocno we znaki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka