Dodaj do ulubionych

Czy to nerwica ?

18.03.20, 20:32
Witajcie

Mam 22 lata i borykam się z dziwnym problemem.Trzy dni temu obudziłam się bardzo przygnębiona i smutna.Miałam od rana negatywne nastawienie,uczucie umierania i natłok czarnych myśli.Oprócz tego cały dzień odczuwałam silny ból żołądka w okolicy nad pępkiem,mdłości,naprzemienne uderzenia gorąca z zimnymi dreszczami i drętwienie języka i kończyn.Byłam ospała i znerwicowana...W nocy nie mogłam normalnie spać i się co chwilę wybudzałam z uczuciem dławienia i kołataniem serca.Niestety sytuacja trwa do dzisiaj...Myślałam już,że mi przeszło,ale na wieczór dostałam biegunki,silnego moczopędu,zwiotczenia kończyn i silnego lęku ulokowanego w żołądku.Nie wiem co zrobić w tej sytuacji,a z powodu zagrożenia wirusem w Polsce,nawet nie wiem czy wieczorynka w moim szpitalu przyjmuje pacjentów...

Dodam,że w moim życiu nie wydarzyło się nic złego,a wręcz przeciwnie-jestem szczęśliwą osobą, która nie ma żadnych stresów...

W internecie przeczytałam setki stron sugerujących,że takie objawy to nerwica bądź napad lęku.Niestety martwi mnie,że to mi nie mija trzeci dzień i się nasila...Może któraś wie jak mi pomóc i co powinnam zrobić,by przetrwać noc ? 😞

P.S. Biorę tabletki uspokajające Labofarm,piję od wczoraj melise i herbatkę z dziurawca,ale nie pomaga.
Obserwuj wątek
    • quba Re: Czy to nerwica ? 19.03.20, 00:53
      a sprawdzałaś w takim stanie będąc, jaki masz poziom glukozy w surowicy krwi?
      Podejrzewam gwałtowny spadek cukru i stąd te ataki lęku, dreszczy, drętwienia języka i kończyn,
      nieczego jednak nie rób, tylko zadzwoń do lekarza, bo teraz możesz wyłącznie taką konsultację przeprowadzić, idź też do apteki i zmierz sobie tam ciśnienie.
      KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z LEKARZEM.

--
      Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza... To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza historia, której się nie zmieni. A to co dookoła powstaje, od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka