Dodaj do ulubionych

Cellulit i rozstępy...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 17:05
Witam. Mam problem z cellulitem i roztepami. Nie jem duzo tlustych rzeczy waze w normie. A mimo to moje posladki i uda wygladaja fatalnie. Moze znacie jakis domowy sposob (byle nie jakies żele za jedyne 200 złotych) zeby sie pozbyc albo chociaz zmniejszyc cellulit i roztepy... Prosze o opinie i z gory dziekuje :D
Obserwuj wątek
    • Gość: color_blind Re: Cellulit i rozstępy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 18:33
      skutecznego raczej nie znam, ale polecam Vichy D-Stock, z tego, co wiem, pomaga
    • marapi19 Re: Cellulit i rozstępy... 10.05.05, 20:29
      poszukaj gdzieś na forum o peelingu z kawy. ponoć bardzo skuteczny na cellulit.
    • Gość: e Re: Cellulit i rozstępy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 20:37
      z tym problemem też idz na urode
      tam to juz rozwałkowały na wszytskie strony

      PS pomocne bywa też korzystanie z wyszukiwarki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka