Dodaj do ulubionych

Prawie permanentna senność

03.06.05, 13:46
Mam pytanie czy ma ktoś pomysł co mam zrobić: zaraz po zjedzeniu czegokolwiek
powieki mi opadają. Źle bo tak się dzieje równiez po zjedzeniu II śniadania w
pracy, a tu nie ma gdzie sie przespać :-)). Próbowałam przestać jeść w pracy,
ale efekt był taki, że nie mogłam się skupić i z głodu zaczynały mi się
trząść ręce, poprostu byłam na głodzie :-D.Byłam z problemem u lekarza i
polecił mi jeść czekoladę przed jedzeniem bo problem ponoć jest w cukrze, ale
czekolada nic nie dała (zjadałam prawie tabliczkę i poszłam do kibelka spać).
Co mam robić, chcę normalie funkcjonować, proszę o propozycje.
Pozdrawiam
Joanna
Obserwuj wątek
    • jokosha Re: Prawie permanentna senność 03.06.05, 15:03
      pewnie masz cukrzycę, idź do dobrego specjalisty z tym problemem...dobrze radzę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka