crystalhawk
03.10.05, 17:08
Hejka. Sorry że zadaje TU takie pytanie... ale nie miałem pomysłu na inne..
...otóż chciałbym zostać wolontariuszem i pomagać innym, chorym i zdrowym. Mam
bardzo dobry kontakt z dziećmi, dlatego najchętniej właśnie z nimi chciałbym
pracować.. no ale jestem facetem, a wiadomo że faceci nie są zbyt pozytywnie
postrzegani w takich rolach z dziećmi i obawiam się że i ja mogę być tak,
niesłusznie, postrzegany. Czy jakiś wolontariusz lub inna osoba z
doświadczeniem może mi poradzić? Czy to że jestem facetem może stanowić pewną
przeszkodę?
Pozdrawiam i przepraszam za ewentualne zaśmiecanie forum.