Gość: Zmartwiony
IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl
09.10.02, 00:02
Czy ktoś z forumowiczów ma sposób jak pozbyc się wyprysków, podobnych do
pryszczy..., które pojawiają się tylko na owłosionych cześciach skóry, czyli
na głowie, brodzie i klatce piersiowej. To naprawdę uciązliwe... Ratunkuuuu
Pozdrawiam