Dodaj do ulubionych

Ja zawsze będę orginalny:)

21.01.13, 10:15
HA tak uwierz to uwierz:D
Obserwuj wątek
      • ditta12 Re: Ja zawsze będę orginalny:) 21.01.13, 10:24
        uwierz_w_to napisał:

> Drugiego takiego nie znajdziecie na gazecie"a pisak z mokra czupryną" został zb
        > eszczeszczony i naznaczony moimi szczochami:D

Szto eto "szczochy"????
        Takie kocie oznaczenie ?
        www.youtube.com/watch?v=mU81lrtsufg
      • milczacy.z.latami Re: Ja zawsze będę orginalny:) 22.01.13, 15:36
        Przesiadywać całymi dniami na forum po to by z madau i dittą12 zajmować się opowiadaniem jak się innych nienawidzi, obgadywaniem ludzi, zajmowaniem się cudzym forum zamiast własnym życiem w realu to mało oryginalne. Ale jeśli tylko to Was już ekscytuje to nie moja sprawa. Choć trochę to dziwi, jak można tak głupio zmieniać swe życie w "naznaczanie szczochami".
          • milczacy.z.latami Re: Ja zawsze będę orginalny:) 22.01.13, 16:46
            Zobaczyłem na forum, które obgadujecie takie słowa " wróciło wszystko do normy,tych ze szczura "dziewic" jak nienawidziłem tak nienawidzę ".
            Znalazłem te słowa tutaj i napisał to tutaj uwierz_w_to. Ty i ditta12 aktywnie podkręcacie i pokazujecie jaki macie ubaw więc wpisujecie się w klimat, w którym radością jest, że się "naszczało" na czyimiś forum, jak napisał uwierz_w_to. On powrotem do "normy" nazywa nienawiść czy zakłada taki wątek forum.gazeta.pl/forum/w,243842,141937073,,O_jakie_fajne.html?v=2
            Tobie i dittcie12 to się podoba.
            Nie będę więcej przeszkadzał w życiu czyimś życiem, bo przecież co kto lubi i w czym najlepiej się czuje to już jego wybór. Wy wybieracie tak, jak to widać w wielu Waszych wątkach na forum schizofrenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka