Dodaj do ulubionych

zwichniecie

24.10.06, 22:29
zwichnalem kostke,opuchlizna jest bardzo duza, noga cala sina ,o wizycie u
lekarza nie ma mowy , prosze o pomoc jak wyleczyc sie domowym sposobem
Obserwuj wątek
    • to_jaaa Re: zwichniecie 24.10.06, 22:47
      mamy ci radzić, jak masz zostać kaleką?
    • tigerness.74 Re: zwichniecie 24.10.06, 23:16
      Borys55-Ty chyba nie piszesz poważnie:"o wizycie u lekarza nie ma mowy"-noga
      kwalifikuje się do gipsu-i to szybko, a nie do leczenia domowym sposobem-nie te
      czasy...
      • abek2 Re: zwichniecie 24.10.06, 23:29
        jeśli ten wylew jest wynikiem skręcenia to nalezy najpierw doprowadzić do
        prawidłowego ustawienia kości,które się delikatnie przemieściły podczas
        urazu.Gipsu się na taką nogę nie zakłada,ponieważ usztywni się złe ułożenie
        tkanek i zablokuje krążenie w tkankach,więc krew nie ma możliwości
        resorbcji.Znajdź dobrego fizjoterapeutę,który zna metodę Mulligana i ma dostęp
        do fizykoterapii.Po 7-10 dniach będzie dobrze,jeśli założą Ci gips na 3 tyg to
        masz przewalone na miesiąc lub 2
    • sonia091 Re: zwichniecie 21.02.14, 10:51
      Lekarz, nastawienie, okłady i gips. Przykro mi to stwierdzić, ale wizyta u lekarza jest niezbędna, w przeciwnym razie grozi to kalectwem, a jeśli kość zrośnie się nieprawidło konieczne będzie ponowne jej złamanie, aby prawidłowo nastawić!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka