Dodaj do ulubionych

Setpoint ! Bardzo Ważne !

12.01.07, 14:42
jestem zaskoczona zaszokowana i nie wiem jak to napisac !

chciałam tylko zapytac czy zeby dostać sie na takie coś jak np. Monika z
wydania Joy styczen i pokazani odchudzeni ludzie na stronie setpoint trzeba
pałacic jesli tak to ile wynosi takie coś ?!
i jak mozna jaknajszybciej zaczac z Setpoint prace nad odchudzaniem?
I czy wogole mozna ?

prosze o odpowiedz
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Setpoint ! Bardzo Ważne ! 12.01.07, 16:04
      Mozesz zapytac bezposrednio u nich:
      www.setpoint.pl/main.php?id=7
      • kawa83 Re: Setpoint ! Bardzo Ważne ! 12.01.07, 16:29
        Kurację można zacząć od zaraz, wystarczy zadzwonić i się umówić na wizyte:)
        Polecam osobiście:)
        • ladyblue6 Re: Setpoint ! Bardzo Ważne ! 12.01.07, 17:30
          Dziekuje BARDZO !
        • ladyblue6 Re: Setpoint ! Bardzo Ważne ! 12.01.07, 17:31
          Kawka a czy ty odchudzałas sie razem z nimi ?
          • kawa83 Re: Setpoint ! Bardzo Ważne ! 13.01.07, 12:20
            Ladyblue: tak, i jestem bardzo zadowolona:)
    • plineczka Re: Setpoint ! Bardzo Ważne ! 18.01.07, 10:41
      Ja tez ja tez.Polecam goraco.super

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka