ladyblue6
12.01.07, 14:42
jestem zaskoczona zaszokowana i nie wiem jak to napisac !
chciałam tylko zapytac czy zeby dostać sie na takie coś jak np. Monika z
wydania Joy styczen i pokazani odchudzeni ludzie na stronie setpoint trzeba
pałacic jesli tak to ile wynosi takie coś ?!
i jak mozna jaknajszybciej zaczac z Setpoint prace nad odchudzaniem?
I czy wogole mozna ?
prosze o odpowiedz