czarny_kameleon
30.12.07, 15:43
Witam, wiem że temat zapalenia ucha był już kilkakrotnie poruszany
mimo wszystko spróbuję jeszcze raz. 3 tygodnie temu nabawiłam się
ostrego zapalenia ucha (tak zdiagnozował mnie internista i przepisał
antybiotyk -Amotaks) po 2 dniach brania antybiotyku ból ucha ustąpił
natomiast nie ustąpiło poczucie pełności w uchu, uczucie zatkania i
niedosłuch. Po zakończeniu antybiotyku dolegliwości utrzymywały się.
Tydzien temu byłam u laryngologa. Pani stwierdziła że w uchu
znajduje sie płyn, przepisała leki antyalergiczne i krople do nosa.
Powiedziała tez że dolegliwość powinna ustąpić w kilka dni. Niestety
już ponad tydzień męczę się z tym uchem (uczuciem zatkania i
niedosłyszenia)i nic. Przedmuchiwanie trąbki słuchowej nic nie
pomaga. Cały czas wystepuje trzeszczenie przy przełykaniu, uczucie
kompletnego zatkania i niedosłuch na to jedno ucho. Powiedzcie mi
czy to normalne że to tyle trwa tzn już 2 tygodnie? PO jakim czasie
ucho powinno sie "odetkać"? Wizyte u laryngologa mam umówiona
dopiero za tydzień a do tego czasu padam z nerwów (troche sie boje a
i zatkane ucho to nic ciekawego)
Z góry dziękuje za odpowiedzi.