Dodaj do ulubionych

Gościec RZS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.03, 13:54
Czy ktoś może mi bliżej opowiedzieć coś o tej chorobie jestem załamana
właśnie ją u mnie rozpoznali. Proszę pomóżcie
Obserwuj wątek
    • Gość: hydrogen Re: Gościec RZS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 10:23
      W chorobach stawów znakomite efekty daje stosowanie żywienia optymalnego.
      Powinno się jeść dużo produktów bogazych w kolagen (skórki wieprzowe, wywary Z
      kości itd). Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka