IP: 80.54.74.* 30.09.03, 08:55
Uważajcie na light-y i słodziki
www.zigzag.pl/jmte/nutra_sweet.htm#Koniec%20strony

Obserwuj wątek
    • Gość: BullDog Re: Słodziki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.03, 08:22
      Gratuluje tematu ! Ja o tym problemie czytalem juz okolo rok temu i od tamtej
      pory staram sie unikac produktow syntetycznie slodzonych. Ciesze sie ze ktos
      zacząl taki temat, to sa fakty o ktorych slychac coraz wiecej. Pozdrawiam.
      • teferi Re: Słodziki 01.10.03, 20:15
        Nareszcie! To trucizna i wielki biznes!Ludzie obudzcie sie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka