first_baby 15.09.06, 10:00 Hej Idę z Córcią - 8 miesięcy do poradni do nefrologa 21 września. Był ktoś z Was tam może? Nawet nie znam nazwiska lekarza, wiem tylko, że Pani Doktor pozdrawiam Magda Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj