Dodaj do ulubionych

Sienna 60, Warszawa

15.09.06, 10:00
Hej
Idę z Córcią - 8 miesięcy do poradni do nefrologa 21 września.
Był ktoś z Was tam może?
Nawet nie znam nazwiska lekarza, wiem tylko, że Pani Doktor smile
pozdrawiam
Magda
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka