tiggera
13.02.06, 14:07
czy ktoś coś wie? mam wrażenie (jestem totalnie niewyspana i może to zły sen),
że dziś na jakiejś urzędowej stronie przeczytałam rozporządzenie dot.
egzaminów ustnych w maju 2006. coś w stylu '... od 4 do 31 maja ... o
terminach poszczególnych egzaminów decyduje przewodniczący komisji
egzaminacyjnej'. niestety nie mam dostępu do tamtego komputera i nie moge tego
znaleźć:( mam nadzieję, ze majaczyłam.