Dodaj do ulubionych

zooper salsa

14.03.08, 12:25
mam na oku spacerówkę zooper salsa. zastanawiam się czy brak pałąka w
spacerówce to duża wada? dziecko ma 11 miesięcy. byłby to nasz drugi
wózek-pierwszy jest dość ciężki i nie mam już siły go wszędzie nosić
(autobusy, schody itp.).
Są użytkowniczki zooperów, które mogą coś na ten temat powiedzieć?
Przyznam, że zainteresowały mnie pod kątem ceny oraz wagi.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka