marta1986
14.03.08, 12:25
mam na oku spacerówkę zooper salsa. zastanawiam się czy brak pałąka w
spacerówce to duża wada? dziecko ma 11 miesięcy. byłby to nasz drugi
wózek-pierwszy jest dość ciężki i nie mam już siły go wszędzie nosić
(autobusy, schody itp.).
Są użytkowniczki zooperów, które mogą coś na ten temat powiedzieć?
Przyznam, że zainteresowały mnie pod kątem ceny oraz wagi.