Dodaj do ulubionych

Kupiłam Peg Perego Classico Young (gondola+Fotelik

08.12.08, 13:22
Cześć,
po wielu przemyśleniach, radach wózkowych mam i przeczytanych
postach zdecydowałam, że na poczatek zamiast wielofunkcyjnego
kombajnu, kupię synkowi solidny głęboki wózek a za kilka miesięcy
przeniesiemy się do wypasionej, lekkiej i zwrotnej spaceroweczki. Bo
spacerówki od wózków wielofunkcyjnych są trochę ciężkie, a ja raczej
wątła jestem.
Trafiłam więc na uzywany Peg Perego Classico Young głeboki razem z
fotelikiem. Bo myślę, że chyba na te kilka w sumie miesięcy szkoda
wydawać furę pieniędzy na nowy głeboki. Te pieniadze lepiej wydać na
nową spacerówkę, która o wiele dłużej dziecku posłuzy.
Co o tym pomyśle sądzicie dziewczyny. Czy dobrze zrobiłam?
A może któraś ma dokładnie ten model?
Firma jest solidna, więc mam nadzieję, że dokonałam trafnego wyboru.
Trochę martwi mnie brak skrętnych kół. Ale może w przypadku gondoli,
to to nie jest jakiś większy problem.
W wyszukiwarce już patrzyłam na opinie na temat PP classico- trochę
postów jest. Ale chciałabym jeszcze więcej opini usłyszeć od Was.
Co Wy na to?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • akalinka102 Re: Kupiłam Peg Perego Classico Young (gondola+Fo 08.12.08, 15:04
      Jakie są dziewczyny Wasze opinie na temat tego kinkretnego modelu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka