Dodaj do ulubionych

KUNERT, TORENT, FREESTYLE - CZY KTOŚ MIAŁ?

07.03.09, 22:54
czy ktoś miał do czynienia z tymi wózkami?to trochę niższa półka niż
te, które zamieszczane są na ogół na forum, ale myślę, że chyba nie
wszystkich stać na wydanie całych oszczędności na wózek:) pytam bo
chcę kupić jeden z tych wózków, a dobrze jest znać ich wady, bo
zalet według sprzedawców mają bez liku:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka