Dodaj do ulubionych

Podwójny z różnicą 1,5 r.

17.04.09, 15:19
Dziewczyny doradźcie mi jakiś wózek dla dzieci z różnicą wieku, młodszy ma 3
mies. i właściwie chcę kupić 2 spacerówki, bez gondoli itd.
Budżet do ok. 1500zl I największy dylemat to czy siedzenia obok siebie czy
jedno za drugim?
Podpowiedzcie coś pliz.
Obserwuj wątek
    • izamig Re: Podwójny z różnicą 1,5 r. 17.04.09, 19:27
      ja mam ABC desing tandem plus i różnica wieku u mnie to dokładnie
      21 miesięcy i bardzo fajny w użytkowaniu. Mogę polecić, łatwy w
      prowadzeniu i cena też przystępna, u mnie w Sosnowcu są teraz po
      około 700 zł w baby maxx
      • kiniak22 Re: Podwójny z różnicą 1,5 r. 17.04.09, 20:00
        ja jezdzilam zooperem tango i ogolnie wozek spelnial moje oczekiwania :) a
        rozniece mam 19 miesiecy, nie mialam mozliwosci porownac jak sie prowadzi wozek
        jeden za drugim ale ogolnie zooperem latwo sie manewrowalo, wozek solidny i
        wytrzymaly, kosztowal cos lekko ponad 900zl z przesylka
    • polijanka Re: Podwójny z różnicą 1,5 r. 17.04.09, 19:59
      Poczekaj na inne opinie, ABC desig to nie jest to czego szukasz,
      nie kupuj i nie sugeruj się ceną, to nie jest dobry wózek.

      Może też spytaj na forum Bliźniaki i więcej, tam dokładnie
      dopasujesz coś do Twoich potrzeb.
      • zuggi ABC design 18.04.09, 16:09
        polijanko,
        dlaczego odradzasz mi tą firmę?

        a wózek ABC Zoom? też odpada? z tego co czytam to można siedzenia rożnie
        układać, pleckami do siebie, buziami, jedno za drugim itd. a to chyba fajnie...
        • olazur Re: ABC design 20.04.09, 08:37
          no własnie, dlaczego odradzasz?
    • mamaaniiasia Re: Podwójny z różnicą 1,5 r. 17.04.09, 22:01
      Ja miałam Jane Power twin (niedawno tu sprzedałam) wspaniały wózek
      dla takiego duetu. To jest model jeden za drugim, tylne siedzenie
      rozkłada się prawie na płasko a przednie lekko odchyla, super się
      prowadzi, dobrze składa i jest lekki. Polecam! Jeździlismy też z
      trójeczką z dostawką Buggy Board:)
    • zabka11 Re: Podwójny z różnicą 1,5 r. 17.04.09, 22:38
      www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=198
      A może nowy x-lander x-twin?
      Widziałam dziś w sklepie, lekki (choć nie mogę się doszukać w necie
      wagi) jak na taki gabaryt, a mam porównanie bo jeżdżę:
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1536934,2,52.html
      i ciut węższy, dokładnie o 7cm. Wagowo też dałabym ok. 13-14kg.
      X-lander to dobra firma, dobre jakościowo wózki robi. Co mnie ujęło
      to kieszeń z tyłu, na całą szerokość wózka, duuuża, naprawdę i
      pojemna.
      Pozdrawiam
      • lamciad Re: Podwójny z różnicą 1,5 r. 18.04.09, 14:42
        Spójrz na wózki Phil&Teds www.everbaby.pl/sklep/index.php
        Rozmawiałam z użytkowniczką tego pojazdu wożącą 1 miesięczne i 19
        miesięczne dziecko,była bardzo zadowolona.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka