05.02.07, 10:40
www.gazetawyborcza.pl/1,75475,3895670.html
czytam, czytam, czytam... i zastanawiam się, czy coś podobnego będzie się
kiedyś działo w Grudziądzu.
czego potrzebujemy?
potencjału? pomysłów? woli? kasy?
Obserwuj wątek
    • chetor Re: dream 05.02.07, 11:56
      miasta.gazeta.pl/torun/1,35576,3896319.html
      Tu też mają całkiem ciekawe pomysły, chociaż nie na taką wielką skalę.
      • misshka Re: dream 05.02.07, 18:16
        Popieram i jeszcze raz popieram. Ciekawego miejsca nie trzeba długo szukac -
        resztka starej fabryki Herzwelda i Victoriusa przy Rybackiej. Może połączyć
        wysiłki Ratusza i Hydro-Vacuum, który przypuszczam jest włascicielem działki i
        znaleźć inwestora. Miejsce polożone bardzo blisko ścisłego centrum, stamtąd
        parę kroków do portu, który jest porządkowany. Blisko też stary młyn, ten koło
        elektrowni wodnej. A czyją jest on własnościa?, obiekt zapomniany, a też bardzo
        ciekawy.
        • mcphisto Re: dream 06.02.07, 15:36
          właśnie.
          HV+port+młyn+tereny przy Skali do samej Wisły.
          tam można poszaleć
    • specjaljasny Re: dream 05.02.07, 19:20
      wiary w sukces:-((
    • anaiss Re: dream 05.02.07, 20:37
      Piękna ta elektrociepłownia.
      • mcphisto Re: dream 06.02.07, 15:39
        też jestem wielbicielem takiej zabudowy :)
        elektrownia jest genialna
        • toja50 Re: dream 07.02.07, 16:21
          Caly Grudziadz jest genialny, tu czas stanal w miejscu, wszystko dzieje sie tak
          leniwie, spokojnie, nie ma wyscigu szczurow,tylko emeryci i rencisci, troche
          pracujacych za srednia krajowa, fajnie jest; swiat oszalal a tu normalnie:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka