jak85 15.11.07, 08:40 Gdzie w Grudziadzu odbywaja się zajęcia z aerobiku? Czy może ktoś podać namiary? Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
margotka-is-one Re: aerobik 17.11.07, 11:58 Aerobik odbywa się codziennie w budynku administarcji osiedla Rządz na ul Kulerskiego chyba o godz 19. Byłam tam kilka razy. Bardzo miła atmosfera i pani prowadząca. Polecam:) Odpowiedz Link Zgłoś
arogant Re: aerobik 18.11.07, 22:17 Według mnie aerobik to zwykłe wyrzucenie pieniędzy w błoto - chyba ,że jest za darmo :) W necie jest ćwiczeń bez liku na pozbycie się zbędnych kg, ujędrnienie posliadków itp. Grunt to pozytywne nastawienie i zmiana złych nawyków żywieniowych. Nie wydaje mi się,że jeśli mieszkasz dość daleko będzie Ci się chciało dojeżdzać i wydawać kasę na coś co jest mało przyjemne, ale oczywiście mogę się mylić. Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: aerobik 19.11.07, 08:40 w necie jest wiele rzeczy za darmo, właściwie nic oprócz netu nie potrzeba. Ale niektórzy szukają też towarzystwa LUDZI, bo klawiatura nie gada. Tylko monitor może postękać, ale w jedną stronę. Odpowiedz Link Zgłoś