15.11.07, 08:40
Gdzie w Grudziadzu odbywaja się zajęcia z aerobiku? Czy może ktoś
podać namiary? Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • margotka-is-one Re: aerobik 17.11.07, 11:58
      Aerobik odbywa się codziennie w budynku administarcji osiedla Rządz na ul Kulerskiego chyba o godz 19. Byłam tam kilka razy. Bardzo miła atmosfera i pani prowadząca. Polecam:)
    • arogant Re: aerobik 18.11.07, 22:17
      Według mnie aerobik to zwykłe wyrzucenie pieniędzy w błoto -
      chyba ,że jest za darmo :)
      W necie jest ćwiczeń bez liku na pozbycie się zbędnych kg,
      ujędrnienie posliadków itp.
      Grunt to pozytywne nastawienie i zmiana złych nawyków żywieniowych.

      Nie wydaje mi się,że jeśli mieszkasz dość daleko będzie Ci się
      chciało dojeżdzać i wydawać kasę na coś co jest mało przyjemne, ale
      oczywiście mogę się mylić.

      • gologolo Re: aerobik 19.11.07, 08:40
        w necie jest wiele rzeczy za darmo, właściwie nic oprócz netu nie potrzeba. Ale niektórzy szukają też towarzystwa LUDZI, bo klawiatura nie gada. Tylko monitor może postękać, ale w jedną stronę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka