Dodaj do ulubionych

Liczymy kilogramy, których nie mamy

01.10.04, 20:51
Dziewczyny, wpisujcie ile schudłyści od początku swego odchudzania. To też
motywacja dla innych. A potem policzymy ile razem nam ubylo...
Ja od 6 maja do dziś 15 kg (od 22 września utrzymuję wagę)
M.
Obserwuj wątek
    • nadja Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 01.10.04, 20:59

      Ja 16kg (hurrrra!!!), ale to nie moje ostatnie slowo!!!
      :-) Jeszcze 14.

      n
      • 53kilogramowa Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 01.10.04, 22:13
        ja to dopiero rekordy pobijam 1,5 kilgrama hahaha i waga stoi w miejscu jak
        zakleta:/ cos czuje ze bez zarebiku sie nie obejdzie:D
    • nikanik Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 08:49
      ja od 1 sierpnia do końca września pozbyłam się 10 kg.
      Jeszcze 8 bym chciała ;-) może do końca grudnia się uda? (napoisałam żeby mieć
      do czego wracać jak mi silna wola osłabnie;-))
      Nika
      • moonika_l Póki co... 04.10.04, 09:16
        42,5 kg mniej. Ale dziewczyny wpisujcie się dalej, przeciez na pewno schudłyśmy
        ok. 100 kg.
        M.
        • bera68 Re: Póki co... 04.10.04, 09:28
          Stan na wczoraj -23kg
          Pozdrawiam
          Bera
          • albertyna45 Re: Póki co... 04.10.04, 11:58
            Ja mogę się pochwalić minus 11kg (na dzień dzisiejszy) ale to jest prawie 2
            lata pracy, oczywiście z przerwami.
            • nadja Re: Póki co... 04.10.04, 12:13
              ha, poczekajmy az przyjdzie margolka!
              :)))
              n
              • margolka123 Re: Póki co... 04.10.04, 14:23
                Przyszlam, i melduje - 36 kg mniej
                • anima Re: Póki co... 04.10.04, 15:03
                  ILE???
                  spadłam z krzesła!!! w ciągu jakiego czasu? (z pewnością napisałaś gdzieś o tym
                  niżej, ale pochwal się jeszcze raz!!)
                  • margolka123 Re: Póki co... 04.10.04, 19:09
                    od lipca 2003, czyli przez 14 miesiecy - teraz waga stoi w miejscu, jeszcze chce 10 kg zgubic, ale na
                    razie praca mnie przyblokowala
            • nikanik Re: Póki co... 04.10.04, 12:21
              Kobieto! A pare dni temu pytałaś kiedy będziesz świętować!!! Ty to walnij w
              nowym poście coby wszyscy wiedzieli!!!!
      • igielka82 Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 22:36
        A co Ty robiłaś ze przez dwa miesiące schudłaś 10kg oj.
        Można wiedzieć ile ważyłaś i jaki masz wzrost

        Aha i gratuluje Wam wszystki moja motywacja jest wielka ale wola jakas słabsza
        • nikanik Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 05.10.04, 08:34
          wzrost-160cm; waga na 30-07 = 77 kg - koszmar!
          Przez cały sierpień i pół września jadałam 3 posiłki dziennie, zero słodyczy,
          zero piwka (łoj łoj łoj), codziennie ćwiczyłam (najpierw rower stacjonarny
          potem orbitrek), ograniczyłam kawe. Posiłki to były głównie świerze warzywa i
          jakieś grilowane piersi kurzęce czy indycze lub insze mięsko, chudy ser biały.
          Ale głównie papryki, pomidorki, ogórki, fasolki, rzodkiewki-mniam.
          to robiłam ;-) i teraz po urlopie zamierzam wrócić do reżimu dietowego ale
          jakoś mi nie idzie...
    • pom Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 15:06
      Dodaję moje jakże skromne 2 (słownie: dwa) kilogramy...:)
      • moonika_l 114,5 mniej 04.10.04, 15:55
        Wiecie, co? To jest imponujące!
        M.
    • idid Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 16:12
      To i ja się dołączę - 5kg, w porywach do 6. A jeszcze bym chciała 9..., ale
      opornie mi idzie...

      D.
    • may_bee Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 16:40
      Zaczelam tydzien temu, a wiec niewiele.. 4 kg.. na szczescie sie utrzymuje
      An
      • gosik6 Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 19:49
        hm. od 26 lipca 2004r. jest mnie mniej o 18 kg. Ale... jeszcze zamierzam np 17
        kg.
        • kate22 Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 22:33
          Witam
          A ja 15 kilo:):) tyle że prawie rok mi to zajęło, bo od 19 pażdziernika. Jeszcze "tylko" z 7 i koniec:):)
        • albertyna45 Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 23:00
          W dwa miesiące 18kg???? To chyba przesadziłaś z tym odchudzaniem!!!!
          • moonika_l Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 04.10.04, 23:31
            187,5 kg... wow... usiadłam z wrazenia.
            M.
          • gosik6 Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 05.10.04, 23:51
            juz nie raz pisałam że zaczynałam od zupy kapuscianej i ubylo w ciągu tygodnia
            5 kg. Dalej dieta 1000kcal a teraz to nawet więcej bo troszkę marznęłam a poza
            tym u taty na działce są pyszne gruchy i sobie zajadam. Oczywiscie cwiczę,
            smaruję się, peelinguje dużo chodzę (zrezygnowałam z jednego autobusu i więcej
            ide do pracy i z pracy). Zaczynałam od 100 kg teraz jest 82 jak policzyć to
            18 - 5 = 13 czyli 13 kg w ciągu 9 tyg to daje 1,4 kg na tydzień. Może i szybko
            ale co mam zrobić? obżerać się?(utyję) nie ćwiczyć? (utyję) nie smarować?
            (sflaczeję). Jeszcze nie kończę bo mam około 17 kg do zgubienia a potem trzeba
            będzie to utrzymać (wiem że to bedzie trudne ale wytrwam). Pozdrawiam Gosia.
            Ps. nie zasmucajcie mnie, wiecie jak sie cieszę zmniejszyłam sie z rozmiaru 50
            do rozmiaru 44. Wyglądam "o niebo lepiej" .
            • bera68 Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 06.10.04, 09:43
              Kochana, nie przejmuj się mi wszyscy też trabili za szybko, za szybko i co z
              tego,że za szybko wg wszelkich prawd: waga się utrzymuje, leciutko lata-/+1kg.
              Nie poddawaj sie! Nie każdy lubi wolno:)))
              Pozdrawiam
              Bera
              Ps tak jak w życiu, do przodu byle z głową
        • nikanik Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 05.10.04, 08:37
          jak to zrobiłaś???? mamy ten sam czas odchudzaniowy tyle że ty zgubiłaś 8 kg
          więcej. nie wyobrażam sobie jak?????!!!!
          • karierowiczka Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 05.10.04, 14:46
            1,5 kilograma mniej w dwa tygodnie :)
    • petrea Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 06.10.04, 19:45
      To jeszcze ja dodam swoje dwa kilogramy. Ale na razie odchudzanie zawieszone na
      kołku :( Ale jak wyzdrowieję, to znowu do roboty.
      Teraz tylko dietę trzymam, bo muszę, z innych niż odchudzanie, powodów...
      • anima Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy 06.10.04, 20:31
        ja dodaję swoje skromne 3... na razie (w piątek się ważę..) :))
        i widzę, że wszystkich rozkłada jakieś choróbsko... mnie też dopadło :(((
        idę się kurować, pozdrawiam Was wszystkie :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka