euna
10.02.05, 02:15
Hej ! Właśnie nadszedł czas mojej co-dwu-letniej kopenhaskiej ! Nawet się
ucieszyłam bo zawsze mi dobrze szła i przynosiła efekty nie tylko kilogramowe
ale "oczyszczeniowe". (dobre nawyki po niej długo trzymam). Mam nadzieję ,
że i tym razem tak będzie... Po raz pierwszy musze te dietę jednak nieco
zmodyfikować bo kawy nie piję żadnej od miesiąca, i wolę żeby tak zostało.
Może zamiast kawy będę popijać zieloną herbatę? Poza tym jestem od jakiegoś
czasu zaciekawiona metoda Montignac, więc podział posiłków tez do tej metody
dostosuję. Zobaczymy jak będzie. Tak czy owak - proszę o doping :-)
Plan na jutro:
dwa jajka z pomidorem
befsztyk z sałatą, cytryną i oliwą
szpinak