lock-padlock
05.03.12, 10:33
Pan Rusiecki i pan Dąbrowski rozpętali burzę wokół zmian w budżecie, które zaproponowali radni. Nie udało im się "uwalić" budżetu za pomocą nie przygotowania WPF na czas, bo zrobiła to za nich radna Sidorzak. Wtedy zaskarżyli (kuriozalne kuriozum) budżet do RIO.
Po posiedzeniu kolegium RIO ogłosili wszem i wobec, że uchwały: budżetowa i WPF zostały podjęte z naruszeniem prawa, jest w nich wiele sprzeczności i gedneralnie to radni narobili nam przed Regionalną Izbą Obrachunkową wstydu.
Dziś czytam uchwałę składu orzekającego RIO i jedyną rzeczą która umknęła radnej Sidorzak, która wyręczyła skarbonę w przygotowaniu WPF była wysokość dwóch wskaźników na lata 2014 i 2015. RIO sugeruje ich zmianę i pozytywnie opiniuje uchwały RM.
Bez komentarza.
Kolejny dowód na politykę łgarstwa, krętactwa i koterii pana burmistrza.