Dodaj do ulubionych

Prośba do p. Janusza - lata pustki

25.07.14, 23:51
Uprzejmie pana proszę o pomoc w obliczeniu moich lat pustki, ponieważ samodzielnie nie mogę się ich doliczyć. Urodziłam się 10.08.1981. Z góry dziękuję smile.
Obserwuj wątek
    • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 26.07.14, 16:03
      Witaj
      artful7 napisała:

> Uprzejmie pana proszę o pomoc w obliczeniu moich lat pustki, ponieważ samodziel
      > nie nie mogę się ich doliczyć. Urodziłam się 10.08.1981. Z góry dziękuję smile.

Twoje ostatnie lata pustki to 2008 do 2010, kolejne to 2020 do 2022. Zawsze od lutego roku rozpoczynającego do lutego roku kończącego.
      Pozdrawiam
        • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 26.07.14, 17:49
          Czy mógłbym prosić Pana o zerknięcie czy na ten rok, przypadają u mnie właśnie lata pustki? Data urodzenia 4 sierpień 88r. Bo według tego liczenia na zasadzie +12 lat od roku urodzenia to wychodzi mi na ten rok ale czytałem że to jest zły sposób liczenia i tak się tego nie robi. Dziękuję serdecznie.
          • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 10:21
            Witaj
            lukpio3 napisał:

> Czy mógłbym prosić Pana o zerknięcie czy na ten rok, przypadają u mnie właśnie
            > lata pustki? Data urodzenia 4 sierpień 88r. Bo według tego liczenia na zasadzie
            > +12 lat od roku urodzenia to wychodzi mi na ten rok ale czytałem że to jest zł
            > y sposób liczenia i tak się tego nie robi. Dziękuję serdecznie.

Rzeczywiście, nie liczy się lat pustki dodając do roku urodzenia 12 lat. Opcja lat pustki jest liczona w oparciu o kalendarz chiński, ktory w odróżnieniu od naszego, słonecznego, jest kalendarzem księżycowym i nie jest to kompatybilne z naszym systemem datowania.
            U ciebie, całkiem przypadkowo jednak, zgadza się to, czasem się to zdarza. Twoje lata pustki przypadają właśnie teraz - 2014 do 2016. Zawsze od lutego do lutego.
            Pozdrawiam
        • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 10:24
          Witaj
          lukpio3 napisał:

> Do lat pustki Panie Januszu też mam pytanko. Czy to jest taka reguła że wszystk
          > o co zaczniemy w latach pustki, wraz z ich końcem, tracimy to? To zawsze się dz
          > ieje czy nie koniecznie musi tak być?

Jest taka reguła. Jednak nie należy jej demonizować. Projekty rozpoczęte w latach pustki są po prostu słabsze i mogą mieć niewystarczająco duże energii by przetrwać. W działania rozpoczęte w latach pustki trzeba po prostu włożyć dużo więcej wysiłku by otrzymać jakiś zadowalający efekt, nie zawsze się to udaje....
          Pozdrawiam
          • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 10:31
            Panie Januszu, a podam Panu taką sytuację w której teraz jestem. Mam romans z kobietą. Poznałem ją jeszcze w grudniu 2013r, to uczucie narodziło się samo, po obu stronach jednocześnie. Ujrzało ono światło dzienne pod koniec marca 2014r. Czyli ta nasza relacja rozpoczęła się już w moich latach pustki. Wkładam w ten związek bardzo bardzo dużo wysiłku bo mi na niej zależy, jej chyba na mnie też. Oczywiście traktujemy się poważnie i ona myśli o zakończeniu swojego aktualnego związku. Czy można to interpretować w taki sposób że gdy te lata pustki się zakończą to zakończy się nasz związek ten w ukryciu i będziemy już oficjalnie parą czy raczej źle to rozumuję. Podam Panu nasze daty urodzenia, ja czwarty sierpień osiem osiem, ona siódmy wrzesień siedem siedem. Ja jestem 2/11 ona 4/40. Będę Panu przeogromnie wdzięczny za króciutką odpowiedź jaki jest cel naszego spotkania i czy faktycznie mamy stworzyć związek. Bardzo dziękuję.
            • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 10:56
              Witaj ponownie
              lukpio3 napisał:

> Panie Januszu, a podam Panu taką sytuację w której teraz jestem. Mam romans z k
              > obietą. Poznałem ją jeszcze w grudniu 2013r, to uczucie narodziło się samo, po
              > obu stronach jednocześnie. Ujrzało ono światło dzienne pod koniec marca 2014r.
              > Czyli ta nasza relacja rozpoczęła się już w moich latach pustki. Wkładam w ten
              > związek bardzo bardzo dużo wysiłku bo mi na niej zależy, jej chyba na mnie też
              > . Oczywiście traktujemy się poważnie i ona myśli o zakończeniu swojego aktualne
              > go związku. Czy można to interpretować w taki sposób że gdy te lata pustki się
              > zakończą to zakończy się nasz związek ten w ukryciu i będziemy już oficjalnie p
              > arą czy raczej źle to rozumuję. Podam Panu nasze daty urodzenia, ja czwarty sie
              > rpień osiem osiem, ona siódmy wrzesień siedem siedem. Ja jestem 2/11 ona 4/40.
              > Będę Panu przeogromnie wdzięczny za króciutką odpowiedź jaki jest cel naszego s
              > potkania i czy faktycznie mamy stworzyć związek. Bardzo dziękuję.

Wzajemne zainteresowanie dojrzewało w was od momentu poznania się i trudno tutaj jednoznacznie stwierdzić, czy wasz związek rozpoczął się jeszcze przed czy też już w trakcie lat pustki. Myślę jednak, że jako początek należy wskazać jednak czas przed latami pustki.
              Niezależnie od tego, z numerologicznego punktu widzenia, wasza relacja jest dobrze dopasowana i ma szanse na perspektywiczny związek, choć nie bez trudności, które mogą być dość uciążliwe. Ona, po wyjściu w swoim 32 roku życia z trudnego związkowo szczytu 7/16, jest teraz w szczycie 4/13, który przynosić może szereg ograniczeń, trudności, przeszkód. To od was zależy, czy przetrwacie trudny okres i dalej relacja będzie trwać, czy też przyjdzie moment, w którym nastąpi krytyczne przesilenie i rozpad.
              Pozdrawiam
              • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 11:03
                Dziękuję serdecznie Panie Januszu. Powiem Panu że wbrew pozorom nie ma związków idealnych i w każdym są jakieś trudności. Teraz najważniejsze to przetrwać ten czas a później cieszyć się sobą. A zerknie Pan jeszcze tak ogólnie na jej związek obecny, jej mąż urodzony jest 20 sierpnia 77r, ona przypomnę 7 wrzesień 77r. Ja tak sam ich analizowałem i już ta 11 z sumy dróg życia nie wróży moim zdaniem nic dobrego. Ona 4 on 7 to też nie ciekawe połączenie. Ich karma najsilniejsza była chyba gdy ona była pod działaniem tej 7/16 bo on jest 7 z DŻ a teraz kiedy ona z tego wyszła to wszystko osłabło. Ale tak jak mówię, ja jestem totalnym amatorem dlatego też proszę o to Pana. Dziękuję jeszcze raz Panie Januszu. Jest Pan jak zwykle nieoceniony.
                • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 11:56
                  lukpio3 napisał:

> Dziękuję serdecznie Panie Januszu. Powiem Panu że wbrew pozorom nie ma związków
                  > idealnych i w każdym są jakieś trudności. Teraz najważniejsze to przetrwać ten
                  > czas a później cieszyć się sobą. A zerknie Pan jeszcze tak ogólnie na jej zwią
                  > zek obecny, jej mąż urodzony jest 20 sierpnia 77r, ona przypomnę 7 wrzesień 77r
                  > . Ja tak sam ich analizowałem i już ta 11 z sumy dróg życia nie wróży moim zdan
                  > iem nic dobrego. Ona 4 on 7 to też nie ciekawe połączenie. Ich karma najsilniej
                  > sza była chyba gdy ona była pod działaniem tej 7/16 bo on jest 7 z DŻ a teraz k
                  > iedy ona z tego wyszła to wszystko osłabło. Ale tak jak mówię, ja jestem totaln
                  > ym amatorem dlatego też proszę o to Pana. Dziękuję jeszcze raz Panie Januszu. J
                  > est Pan jak zwykle nieoceniony.

Wyciąganie wniosków co do jakości związku z sumy dróg życia nie jest podstawą do rzetelnej oceny szans dla relacji dwóch osób. Po pierwsze, nie odzwierciedla to rzeczywistej "kompatybilności" dwóch wibracji, bo przykładowo, szóstka z trójką są w idealnej harmonii a dają w sumie 9, podobnie zresztą dwie dziewiątki... Po drugi, wibracja drogi życia to zaledwie jeden z wielu elementów świadczących o jakości związku.
                  Czwórka, która jest wibracją aktualnego szczytu twojej partnerki, daje niewiele możliwości do zmian, zamyka w sztywnych ramach, schematach, stąd wyrwanie się z aktualnego układu może nie być łatwe. Z drugiej strony jednak, jej mąż wchodzi niedługo w rok osobisty 9 i jednocześnie w trzeci szczyt 9, co w kontekście drugiego cyklu 2 świadczyć może o stratach osobistych i w rezultacie rozpadzie związku. Z całą pewnością w formalnej relacji twojej partnerki zadzieje się coś, co będzie punktem zwrotnym, kamieniem milowym.
                  Pozdrawiam
                  • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 12:00
                    Panie Januszu, a co Pan myśli o jej roku osobistym 6? Bo on jak Pan słusznie zauważył będzie w 9 roku osobistym a ona wchodzi w 6 rok osobisty a ten rok również sprzyja zakańczaniu związków które nie przetrwały próby czasu. Jest on przez wielu numerologów, nie wiem czy przez Pana również, postrzegany jako rok ślubów i rozwodów ponieważ w tym roku często dochodzi do legalizacji związków ale też dochodzi do rozstań i rozwodów w związkach które się po prostu nie sprawdziły.
                    • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 12:14
                      lukpio3 napisał:

> Panie Januszu, a co Pan myśli o jej roku osobistym 6? Bo on jak Pan słusznie za
                      > uważył będzie w 9 roku osobistym a ona wchodzi w 6 rok osobisty a ten rok równi
                      > eż sprzyja zakańczaniu związków które nie przetrwały próby czasu. Jest on przez
                      > wielu numerologów, nie wiem czy przez Pana również, postrzegany jako rok ślubó
                      > w i rozwodów ponieważ w tym roku często dochodzi do legalizacji związków ale t
                      > eż dochodzi do rozstań i rozwodów w związkach które się po prostu nie sprawdził
                      > y.

Rok sześć wskazuje na aktywność w sferze związku, rodziny, domu, ale także pracy, kariery zawodowej i wyrazu artystycznego.
                      Wskazuje więc na to, że w tej przestrzeni zaistnieć mogą ważne okoliczności. Jak najbardziej może być to również zakończenie związku lub też jego poważny jego kryzys.
                      Pozdrawiam
                        • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 16:01

lukpio3 napisał:

> A z ich numerologii bardziej skłaniał by się Pan ku poważnego kryzysowi czy rac
                          > zej rozpadowi tego związku? smile

Tu wiele zależy od okoliczności. Ona, jako dwójka, bardzo mocno dąży do stabilnych, bezpiecznych warunków zewnętrznych. W sytuacji kryzysu, gdy nie posiada alternatywy, może się dalej męczyć w niespełnionym związku. Jeśli jednak ma alternatywę i to bardzo obiecującą, wówczas zdecyduje się na rozstanie. Dwójka ma problem z podejmowaniem kluczowych decyzji, gdyż zawsze widzi korzyści i zagrożenia po obu stronach...
                          Pozdrawiam
                        • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 16:03
                          lukpio3 napisał:

> Panie Januszu, a jak Pan policzył że on niedługo wchodzi w cykl 9? Bo rok osobi
                          > sty zgadza się ale nie bardzo wiem skąd ten cykl o wibracji 9 się wziął. Mógłby
                          > Pan wytłumaczyć? smile

Nie pisałem o cyklu tylko o szczycie czyli punkcie zwrotnym. Który w jego wypadku zaczyna się po ukończeniu 38 roku życia...
                          Pozdr.
                      • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 13:51
                        Aaa, jeszcze Panie Januszu dodam co u nich będzie się działa z astrologicznego punktu widzenia. A więc u niej w solariuszu na ten rok, pod jego koniec, Saturn wejdzie jej na ASC natomiast u niego w solariuszu na 2015r Pluton będzie przechodził przez DSC. Co Pan o tym myśli?
                        • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 16:05
                          lukpio3 napisał:

> Aaa, jeszcze Panie Januszu dodam co u nich będzie się działa z astrologicznego
                          > punktu widzenia. A więc u niej w solariuszu na ten rok, pod jego koniec, Satur
                          > n wejdzie jej na ASC natomiast u niego w solariuszu na 2015r Pluton będzie prze
                          > chodził przez DSC. Co Pan o tym myśli?

Saturn będzie u niego wchodził więc w siódmy dom, odpowiedzialny za związki i to może dać problemy w związku i w rezultacie jego rozpad.
                          Pytanie jak to wygląda w tranzytach....
                          Pozdr
                          • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 16:20
                            Panie Januszu ale to ja jestem 2 z DŻ smile. Chyba że Pan mówi o innej 2 u niej. Bo ona z DŻ jest 4.

Co do horoskopu to Saturn będzie u niej tranzytował, nie u niego. Jej będzie przechodził przez ASC. Obecnie ma Saturna w XII domu.

Poniżej jeszcze wrzucę Panie Januszu jej horoskop natalny wykreślony na podstawie daty miejsca i godziny urodzenia, jego natalny wykreślony na tej samej podstawie oraz mój i jej porównawczy wraz z aspektami. Moim zdaniem horoskop porównawczy mamy bardzo ładny. Bardzo ładne harmonijne aspekty.

Jej partner natalny: zapodaj.net/e76248b0d4920.png.html
                            Ona natalny: zapodaj.net/3261bd3fd8509.png.html
                            Mój i jej porównawczy koło: zapodaj.net/193d7cfba5f1e.png.html
                            Mój i jej porównawczy aspekty: zapodaj.net/42052a9f5270f.png.html
                            • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 19:52
                              Witaj ponownie
                              lukpio3 napisał:

> Panie Januszu ale to ja jestem 2 z DŻ smile. Chyba że Pan mówi o innej 2 u niej. B
                              > o ona z DŻ jest 4.

Oczywiście, masz rację, tak to jest, gdy się odpowiada w pośpiechu, pokręciłem. Niezależnie od tego, czwórka jeszcze bardziej nastawiona jest na stabilizację i obawia się zmian, więc tym bardziej odnosi się to do czwórki.
                              A na marginesie, używaj opcji odpowiedź cytując, to znacznie ułatwia.

>
                              > Co do horoskopu to Saturn będzie u niej tranzytował, nie u niego. Jej będzie pr
                              > zechodził przez ASC. Obecnie ma Saturna w XII domu.

Tutaj również się pospieszyłem, u niego Pluton na DSC.
                              >
                              > Poniżej jeszcze wrzucę Panie Januszu jej horoskop natalny wykreślony na podstaw
                              > ie daty miejsca i godziny urodzenia, jego natalny wykreślony na tej samej podst
                              > awie oraz mój i jej porównawczy wraz z aspektami. Moim zdaniem horoskop porówna
                              > wczy mamy bardzo ładny. Bardzo ładne harmonijne aspekty.
                              >
                              > Jej partner natalny: zapodaj.net/e76248b0d4920.png.html
                              > Ona natalny: zapodaj.net/3261bd3fd8509.png.html
                              > Mój i jej porównawczy koło: zapodaj.net/193d7cfba5f1e.png.html
                              > Mój i jej porównawczy aspekty: zapodaj.net/42052a9f5270f.png.html

Nie wiem jakie aspekty bierzesz pod uwagę w porównawczym. Ja biorę pod uwagę światła, planety osobiste oraz asc. Tutaj szału nie ma...

Pozdrawiam
                  • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 13:48
                    Ok Panie Januszu, już zrozumiałem. Po prostu zasugerowałem się programem numerologicznym który jako 3 szczyt podał mi u niego właśnie 9 ale dopiero od 2034r. Widać źle liczy bo znalazłem inny sposób liczenia czyli w jego przypadku 3 szczyt to 9 i trwa u niego od 38 roku życia ponieważ 36 - 7 to jest 29 czyli do 29 roku życia był w szczycie 1, 29 + 9 to 38 czyli do 38 roku życia był w szczycie 2 i teraz wchodzi od urodzin w szczyt 3 czyli 9. Wszystko się zgadza.

To pytanie poprzednie Panie Januszu dalej aktualne tzn czy bardziej skłaniał by się Pan u nich ku kryzysowi czy raczej rozpadowi.

Ja wcześniej założyłem temat na forum bo w ogóle Panie Januszu dniem naszego poznania był 6 grudzień 2013r. Znowu 6 nam się przewijają. Myśli Pan że ten 6 grudzień to pozytywna data dla poznania się 2 osób które później stworzyły związek?
                    • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 16:08
                      lukpio3 napisał:

> Ok Panie Januszu, już zrozumiałem. Po prostu zasugerowałem się programem numero
                      > logicznym który jako 3 szczyt podał mi u niego właśnie 9 ale dopiero od 2034r.
                      > Widać źle liczy bo znalazłem inny sposób liczenia czyli w jego przypadku 3 szcz
                      > yt to 9 i trwa u niego od 38 roku życia ponieważ 36 - 7 to jest 29 czyli do 29
                      > roku życia był w szczycie 1, 29 + 9 to 38 czyli do 38 roku życia był w szczycie
                      > 2 i teraz wchodzi od urodzin w szczyt 3 czyli 9. Wszystko się zgadza.
                      >
                      > To pytanie poprzednie Panie Januszu dalej aktualne tzn czy bardziej skłaniał by
                      > się Pan u nich ku kryzysowi czy raczej rozpadowi.
                      >
                      > Ja wcześniej założyłem temat na forum bo w ogóle Panie Januszu dniem naszego po
                      > znania był 6 grudzień 2013r. Znowu 6 nam się przewijają. Myśli Pan że ten 6 gru
                      > dzień to pozytywna data dla poznania się 2 osób które później stworzyły związek
                      > ?

Szóstka wyraża tutaj uniwersalną wibrację daty, czyli taką, która ma wpływ na wszystkich bez wyjątku. Trudno jest założyć, że sprawi ona, że wszystkie pary, które się w tym dniu poznały będą się realizować w szczęśliwym związku.
                      Bardziej istotne są tutaj wpływy lat, miesięcy i dni osobistych obojga.
                      Pozdrawiam
                        • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 19:53
                          lukpio3 napisał:

> To w chwili naszego poznania ona była w 5 roku osobistym, ja zaś w 1 roku osobi
                          > stym, natomiast jeśli chodzi o miesiąc to ona była jeśli dobrze liczę w 8 miesi
                          > ącu osobistym, ja w 4.

To dobry układ. Jeszcze należałoby sprawdzić dni własne...
                          • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 20:22
                            A co do horoskopu to wie Pan, nie mam gwarancji że godziny są dobre bo doskonale wiemy że musi być idealna a jaką wpiszą nam w szpitalu tego nie wiemy. Wystarczy czasem 10min różnicy i już jest inaczej a na pewno nie uwierzę w to że wszyscy rodzą się o pełnych godzinach. Ona urodziła się o 13, ja o 2.30 w nocy. Nie sądzę aby one były dobre bo tak jak mówię, to mogła być również nie wiem, np 13.09 a wpisali pełną 13. Tego nie da się niestety dokładnie sprawdzić. Czyli mówi Pan że z porównawczego słabo to wygląda?
                            • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 27.07.14, 23:07
                              Witaj ponownie
                              lukpio3 napisał:

> A co do horoskopu to wie Pan, nie mam gwarancji że godziny są dobre bo doskonal
                              > e wiemy że musi być idealna a jaką wpiszą nam w szpitalu tego nie wiemy. Wystar
                              > czy czasem 10min różnicy i już jest inaczej a na pewno nie uwierzę w to że wszy
                              > scy rodzą się o pełnych godzinach. Ona urodziła się o 13, ja o 2.30 w nocy. Nie
                              > sądzę aby one były dobre bo tak jak mówię, to mogła być również nie wiem, np 1
                              > 3.09 a wpisali pełną 13. Tego nie da się niestety dokładnie sprawdzić. Czyli mó
                              > wi Pan że z porównawczego słabo to wygląda?

Dokładny czas urodzin jest bardzo istotny przede wszystkim w celu wyznaczenia ascendentu a co za tym idzie domów. Różnica kilku czy kilkunastu minut będzie widoczna tylko przy Księżycu a pozycje pozostałych planet praktycznie nie ulegną zmianie.
                              Co do porównawczego, to nie to że słabo wygląda ale nie jest też zachwycający. Jest kilka dobrych aspektów ale jest też parę niekorzystnych.
                              Pozdrawiam
                              • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 28.07.14, 19:45
                                Panie Januszu, a jakie cechy u niej mogą świadczyć o tym gdzie ma Ascendent? Bo jak Pan widzi, u niej ascendent jest na pograniczu Strzelca i Skorpiona. I teraz po czym ewentualnie można by ustalić gdzie ten ASC się znajduje? Jeśli chodzi o jej wygląd to jest niska, ma ze 165cm wzrostu, twarz taka okrągła, oczy jasno brązowe włosy brązowe. Jeszcze po jakichś cechach można by ją zidentyfikować?
                                • lukpio3 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 28.07.14, 19:53
                                  Dodam jeszcze że włosów ma dużo, na całym ciele. Mówię o tym bo to domena ascendentu w Skorpionie który najbardziej mi pasuje. W ogóle Panie Januszu koleżanka która jest astrologiem ale takim z pasji, nie z zawodu, wykreśliła mi jej horoskop i ona mi ustalała jej godzinę urodzenia i ustaliła ją nie na 13 a na 13.20. Nie wiem jak ona to zrobiła, jakie są metody ale powiedziała że się da i jej zdaniem właśnie o tej się urodziła.
                                  • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 03.08.14, 19:03
                                    Witaj ponownie
                                    lukpio3 napisał:

> Dodam jeszcze że włosów ma dużo, na całym ciele. Mówię o tym bo to domena ascen
                                    > dentu w Skorpionie który najbardziej mi pasuje. W ogóle Panie Januszu koleżanka
                                    > która jest astrologiem ale takim z pasji, nie z zawodu, wykreśliła mi jej horo
                                    > skop i ona mi ustalała jej godzinę urodzenia i ustaliła ją nie na 13 a na 13.20
                                    > . Nie wiem jak ona to zrobiła, jakie są metody ale powiedziała że się da i jej
                                    > zdaniem właśnie o tej się urodziła.

Bardzo często osoby, które zajmują się czymś z pasji, mają większą wiedzę niż tzw. profesjonaliści. Oczywiście najlepsze jest połączenie pasji i zawodu.
                                    Całkiem więc możliwe, że twoja koleżanka zrobiła to prawidłowo.
                                    Pozdrawiam
                                • janus50 Re: Prośba do p. Janusza - lata pustki 03.08.14, 19:00
                                  Witaj ponownie
                                  lukpio3 napisał:

> Panie Januszu, a jakie cechy u niej mogą świadczyć o tym gdzie ma Ascendent? Bo
                                  > jak Pan widzi, u niej ascendent jest na pograniczu Strzelca i Skorpiona. I ter
                                  > az po czym ewentualnie można by ustalić gdzie ten ASC się znajduje? Jeśli chodz
                                  > i o jej wygląd to jest niska, ma ze 165cm wzrostu, twarz taka okrągła, oczy jas
                                  > no brązowe włosy brązowe. Jeszcze po jakichś cechach można by ją zidentyfikować
                                  > ?

Gdy nie jest znany dokładny czas urodzin, wówczas należy przeprowadzić procedurę uściślania ascendentu. Nie jestem obeznany z tą procedurą. Jest ona jednak dość skuteczna, gdy czas urodzin znany jest w dużym przybliżeniu np. +/- 15 minut.
                                  Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka