Dodaj do ulubionych

Data na operacje prosze o pomoc

19.02.22, 07:52
Dzien dobry,
W czerwcu/ koniec maja szykuje sie na operacje/zabieg. Zabiegi wykonywane sa we wtorki i w piatki. Jesli zarezerwuje w miare wczesnie to bede mogla sama wybrac sobie date. Zalezy mi na poczatku czerwca/koniec maja. Pierwsza opcja to 24.05.2022 z tym, ze tutaj bede pare dni po podrozy i nie wiem czy to dobry pomysl. Myslalam o 3.06. 2022. Wychodzi z tego 8 . To chyba dobrze?
Plus moja data urodzin 20.07.1984. A moze 31.05?
Obserwuj wątek
      • lekkerding Re: Data na operacje prosze o pomoc 19.02.22, 15:56
        Dziekuje! Jakby pani mogla sprawdzic ktora z tych dat bylaby najkorzystniejsza: 24.052022, 27.05, 31.05., 03.06 i moze 07.06 dziekuje! Ps co pani sadzino zabiegach chirurgicznych w czasie retrogradacji merkurego? Czy jest pani za tym, by ich nie wykonywac, czy nie ma
        to wg Pani znaczenia? Pozdrawiam!
        • teresa.numerolog Re: Data na operacje prosze o pomoc 22.02.22, 03:41
          Dzień dobry,

na temat retrogradacji Merkurego Numerologia nie ma nic do powiedzenia –
          na ten temat może wypowiedzieć się Astrologia.

Na podstawie analizy numerologicznej Pani daty urodzenia
          i proponowanych dat operacji/zabiegu →
          spośród sześciu dat (wtorków i piątków) na przełomie maja i czerwca 2022 r.
          (24.05.2022 r., 27.05.2022 r., 31.05.2022 r., 3.06.2022 r., 7.06.2022 r. i 10.06.2022 r.),
          tylko data 10.06.2022 r. (nieidealna, bo nie ma dat idealnych wink )
          może być datą dość sprzyjającą Pani dacie urodzenia.

Na podstawie mojego doświadczenia życiowego+ezoterycznego →
          wcześniejsze propozycje dat operacji/zabiegu (podane przez Panią w postach na forach),
          czyli dotychczasowe nieudane podejścia do tematu „operacja/zabieg”,
          mogą skłaniać do wniosku, by poważniej zastanowić się nad decyzją dot. operacji/zabiegu:
          „czy w ogóle operacja/zabieg to optymalna opcja dla Pani”
          ewentualnie „czy operacja/zabieg to optymalna opcja dla Pani w najbliższym okresie”.
          Tego typu pytania mogłaby Pani zadać bardzo poważnemu Tarociście,
          dodatkowo np. pod kątem bezpieczeństwa (w czasie operacji/zabiegu + po operacji/zabiegu)
          i/lub pod kątem synchronizacji operacji/zabiegu/rekonwalescencji
          z planami/realiami w Pani sferze osobistej,
          i/lub pod kątem ewentualnych tajemnic związanych z operacją/zabiegiem/rekonwalescencją, itp., itd.

Pozdrawiam,
          Teresa
          • lekkerding Re: Data na operacje prosze o pomoc 22.02.22, 17:28
            Dziekuje bardzo, jafaktycznie wahalam sie, ale bie tyle o zabieg chodzilo co o klinike. Nie moglam zdecydowac sie na klinike, ale podjelam juz te decyzje. Mialam sznase zrobic zabieg 1.02.2022 wlasnie tam, ale chcialam dac sobie wiecej czasu, bo myslalam, ze mam lepsza opcje w innym kraju. Ostatecznie okazalo sie, ze najlepsza opcja to ta klinika, w ktorej mialam zaplanowany zabieg. Ktora data bylaby lepsza 1.02.2022 czy 10.06.2022? Pisala Pani wczesniej, dopiero niedawno zobaczylam, ze tamta data tez jiesprzyjajaca byla mojej dacie urodzin, a jei o same cyfry chodzi? Nie patrzac na date urodzin to czy kombinacja 10.06.2022 jest korzystna? Bo 4 z tego wychodzi i nie jestem
            pewna czy to taka dobra cyfra? 1plus 6 -7 7 to chyba tez nie za bardzo? Moja znajoma ( niestety niezyjaca juz) znajoma numerolozka powiedziala ki kiedys, ze cokolwiek zrobie w dniu o wibracji 9
            Szybko sie zakonczy, bie bedzie trwalo dlugo, natomiast wszystko co zaczne w dniu o wibracji 8 bedzie bardzo korzystne. Co Pani o tym
            sadzi?
            • teresa.numerolog Re: Data na operacje prosze o pomoc 22.02.22, 19:37
              Dobry wieczór,

na podstawie 3.metod numerologicznych stosowanych łącznie →
              z dwóch dat (1.02.2022 r. i 10.06.2022 r.)
              to data 10.06.2022 r. może być datą znacząco bardziej sprzyjającą Pani dacie urodzenia.

W stosowanej przez Panią metodzie „piramidki numerologicznej”
              każda data kalendarzowa wymaga analizy numerologicznej kompleksowej.
              Aby wnioski z analizy daty były maksymalnie prawdopodobne
              należy rozpatrywać CAŁĄ datę,
              z wszystkimi wibracjami i podwibracjami
              (zwłaszcza z uwzględnieniem przewagi/nadmiaru jednych wibracji/podwibracji 
              i z uwzględnieniem braku/niedoboru innych wibracji/podwibracji,
              z uwzględnieniem powiązań/zależności/sprzeczności
              między wibracjami/podwibracjami, 
              z uwzględnieniem „zastępowalności” wibracji/podwibracji
              przy analizowaniu konkretnego tematu/problemu, itp.).
              Nie można interpretować tylko dowolnie wybranej pojedynczej wibracji 
              (lub tylko dowolnie wybranych dwóch/kilku wibracji),
              ponieważ tak zawężona interpretacja
              z reguły prowadzi do wniosków zawężonych/cząstkowych,
              czyli niepełnych/nieprecyzyjnych, bardzo wątpliwych,
              a najczęściej – całkowicie nieprawdziwych. 
              Tu nieco więcej nt. analizy numerologicznej
              (dot. metody „piramidki numerologicznej”):
              numerter.blogspot.com/2016/11/piramida-numerologiczna-interpretacja.html
              numerter.blogspot.com/2016/11/kiedy-i-jak-odczytywac-pozytywny-i.html

Pozdrawiam,
              Teresa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka