kiks
20.07.01, 13:52
wyglada na to ze niewielu oświecimian tu zaglada,
ja jestem spod oswiecimia
dziekuje wszystkim za pozdrowionka
Rond to tu jest chyba 5,
Zakłady chem. to juz nie zaklady tylko FIrma Chemiczna "Dwory"
moze ktos z chemika sie odezwie
pozdr. kiks