20.07.01, 13:52
wyglada na to ze niewielu oświecimian tu zaglada,
ja jestem spod oswiecimia
dziekuje wszystkim za pozdrowionka
Rond to tu jest chyba 5,
Zakłady chem. to juz nie zaklady tylko FIrma Chemiczna "Dwory"
moze ktos z chemika sie odezwie
pozdr. kiks
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka