Dodaj do ulubionych

zęby ida w złą stronę ;(

03.07.08, 14:18
witam,tydzień temu miałam założony aparat i wszytko ładnie
bezboleśnie ale zauważyłam że pomiedzy jedynkami robi sie krzywo
szpara i jak jedna jedynka ucieka na bok ta czuje ze robi nasisk na
krzywo stojącą dwójkę. Chodzi mi o to że słyszałam ze zęby na
paczątku bardzej sie krzywią ale ta jednynka zaraz zacznie powodowac
ze dwójka wysunie jeszcze bardzie a dwojka powinna isc w przeciwna
strone. Wizyte mam dopiero na 9 sierpnia bo ort na urlopie i teraz
bo jak przez tydzień zrobiła sie szpara na 1mm to co bedzie przez 6
tygoni ??? crying
Obserwuj wątek
    • karolcia8881 Re: zęby ida w złą stronę ;( 03.07.08, 16:37
      Ja też na początku tak miałam, że zęby troszeczkę krzywiły się nie w
      ta stronę co powinny. Ale to tylko na początku, potem juz szły w
      dobrą stronę. Musiały zrobić miejsce i się poprzesuwać, a czasem to
      było chwilowo kosztem gorszego wyglądu.
      Myślę, że to normalne, zwłaszcza, że jesteś na samym poczatku
      leczenia
      Pozdrawiamsmile
      • ewelcia_2 Re: zęby ida w złą stronę ;( 04.07.08, 11:01
        Też tak mam, zęby o które "walczę" na razie bardziej się wychyliły i
        wada jest jakby większa. Z tym, że mnie ortodontka o tym uprzedziła,
        uspokajając, że to stan przejściowy. Dlatego nie panikuję, a wręcz
        cieszę się, bo jest tak jak w planie leczenia, czyli wszystko rokuje
        dobrze smile Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka