witam,tydzień temu miałam założony aparat i wszytko ładnie
bezboleśnie ale zauważyłam że pomiedzy jedynkami robi sie krzywo
szpara i jak jedna jedynka ucieka na bok ta czuje ze robi nasisk na
krzywo stojącą dwójkę. Chodzi mi o to że słyszałam ze zęby na
paczątku bardzej sie krzywią ale ta jednynka zaraz zacznie powodowac
ze dwójka wysunie jeszcze bardzie a dwojka powinna isc w przeciwna
strone. Wizyte mam dopiero na 9 sierpnia bo ort na urlopie i teraz
bo jak przez tydzień zrobiła sie szpara na 1mm to co bedzie przez 6
tygoni ???