malinowymis
10.07.08, 12:55
witam
za dwa tygodnie mam sciagany aparat. i ostatnio nosze takie gumki zakladane z dolnej szostki na gorna trojke i z dolnej piatki na gorna dwojke. I przy ostatniej wizycie po zmianie luku ortodonta zapomnial mi do piatki na luku zamontowac taki haczyk o ktory moge zahaczac ta gumke. Czy moge w takim razie ta gumke zamocowac do zamka? czy nie bo ona moze zmienic ustawienie piatki o ktora zahaczam? (aha te gumki sa po to aby przesunac dolne zeby i gorne zeby byly po srodku) nie wiem jak to dokladnie wytlumaczyc