itsnotme 10.04.05, 21:01 .. rozgadaliście Ponad 50 tyś wpisów... kto by się spodziewał) pzdr Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
itsnotme Re: Ale się.... 10.04.05, 21:19 camillie napisała: > poszaleli moja mila konkurencja > A ile nowych osób... Odpowiedz Link
anula001 Re: Ale się.... 10.04.05, 21:22 popularnosc, link do forum byl na pierwszej stronie kilka razy noo i super ludzie tu pisza, wiec... ))) Odpowiedz Link
itsnotme Re: Ale się.... 10.04.05, 21:40 anula001 napisała: > popularnosc, link do forum byl na pierwszej stronie kilka razy noo i super > ludzie tu pisza, wiec... > ))) właśnie sobie przypominam o czym tu się pisze.. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=17378704&v=2&s=0 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=17396900&v=2&s=0 Single, single... )) pzdr Odpowiedz Link
itsnotme Re: Ale się.... 10.04.05, 22:06 > ja jestem stara ale milcząca > Lepiej milczeć nić głupoty pisać pzdr Odpowiedz Link
itsnotme Re: Chyba więcej.. 10.04.05, 22:23 tych wpisów... bo niektóre znikają.... chyba, że mi się to wszystko śni.. Zobaczymy jutro.. pzdr Odpowiedz Link