Dodaj do ulubionych

Ale się....

10.04.05, 21:01
.. rozgadaliściesmile Ponad 50 tyś wpisów... kto by się spodziewałsmile)

pzdr
Obserwuj wątek
    • camillie Re: Ale się.... 10.04.05, 21:10
      poszaleli smile moja mila konkurencja smile
      • itsnotme Re: Ale się.... 10.04.05, 21:19
        camillie napisała:

        > poszaleli smile moja mila konkurencja smile
        >

        A ile nowych osób... smile
        • anula001 Re: Ale się.... 10.04.05, 21:22
          popularnosc, link do forum byl na pierwszej stronie kilka razysmile noo i super
          ludzie tu pisza, wiec...
          smile)))
          • itsnotme Re: Ale się.... 10.04.05, 21:40
            anula001 napisała:

            > popularnosc, link do forum byl na pierwszej stronie kilka razysmile noo i super
            > ludzie tu pisza, wiec...
            > smile)))

            właśnie sobie przypominam o czym tu się pisze..smile

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=17378704&v=2&s=0
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=17396900&v=2&s=0
            Single, single... smile))
            pzdr
        • camillie Re: Ale się.... 10.04.05, 21:57
          ja jestem stara ale milcząca smile
          • itsnotme Re: Ale się.... 10.04.05, 22:06
            > ja jestem stara ale milcząca smile
            >

            Lepiej milczeć nić głupoty pisaćsmile

            pzdr
    • itsnotme Re: Chyba więcej.. 10.04.05, 22:22
      • itsnotme Re: Chyba więcej.. 10.04.05, 22:23
        tych wpisów... bo niektóre znikają.... chyba, że mi się to wszystko śni..
        Zobaczymy jutro..

        pzdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka