mr_maks 04.05.05, 23:42 Zaledwie kilka dni nie zagladalem i widze ze kazdy ma swoje forum Co to jakas nowa moda??? ;P Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mr_maks Re: Ty sie nie zastanawiaj tylko zakladaj swoje ; 04.05.05, 23:46 A mowilem ze nie mam ;P Odpowiedz Link
emzecik Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:46 ja tradycyjnie jestem anty - trendi i nie mam swego forum D Odpowiedz Link
qula Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:47 ja tez nie mam, i uroczyscie oswiadczam, ze miec nie zamierzam Odpowiedz Link
anula001 Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:46 czy ja wiem czy moda, moze taka potrzeba jedni slusznie zakladaja, inni nie - zycie Odpowiedz Link
anula001 Re: a moze realia? ;) 04.05.05, 23:56 moze Konrad, wiesz jak ja nie lubie jak ktos pisze posta w tytule?? taka jedna bana za to dostala) Odpowiedz Link
konrado80 Pierwsze slysze i udam ze nie slyszalem :P 05.05.05, 00:21 ja tak lubie i juz musisz mi wybaczyc bo czasem mam taka ochote zeby tak pisac i tego juz nie zmienie Odpowiedz Link
zoskaanka Re: Pierwsze slysze i udam ze nie slyszalem :P 05.05.05, 08:47 też miałam Cię za to opiórgać, Konrad jest to strasznie wkurzające poza tym netykieta wymaga, żeby dopisywać w tytule "n/t" jeżeli w poście nic nie ma nie leń się, to nie gg Odpowiedz Link
tamara_t Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:46 Nie każdy nie każdy! )) Ja mam i Putativus, która nie należy do forumowej społeczności singlowej ;P Odpowiedz Link