Dodaj do ulubionych

Nowa moda?

04.05.05, 23:42
Zaledwie kilka dni nie zagladalem i widze ze kazdy ma swoje forum smile
Co to jakas nowa moda???
;P
Obserwuj wątek
    • konrado80 Ty sie nie zastanawiaj tylko zakladaj swoje ;)))) 04.05.05, 23:45

      • mr_maks Re: Ty sie nie zastanawiaj tylko zakladaj swoje ; 04.05.05, 23:46
        A mowilem ze nie mam ;P
        smile
    • emzecik Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:46
      ja tradycyjnie jestem anty - trendi i nie mam swego forum big_grinD
      • qula Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:47
        ja tez nie mam, i uroczyscie oswiadczam, ze miec nie zamierzam
    • anula001 Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:46
      czy ja wiem czy moda, moze taka potrzeba
      jedni slusznie zakladaja, inni nie - zycie
      • konrado80 a moze realia? ;) 04.05.05, 23:51

        • anula001 Re: a moze realia? ;) 04.05.05, 23:56
          moze
          Konrad, wiesz jak ja nie lubie jak ktos pisze posta w tytule??
          taka jedna bana za to dostalawink)
          • konrado80 Pierwsze slysze i udam ze nie slyszalem :P 05.05.05, 00:21
            ja tak lubie i juz wink
            musisz mi wybaczyc
            bo czasem mam taka ochote
            zeby tak pisac
            i tego juz nie zmienie
            • zoskaanka Re: Pierwsze slysze i udam ze nie slyszalem :P 05.05.05, 08:47
              też miałam Cię za to opiórgać, Konrad
              jest to strasznie wkurzające
              poza tym netykieta wymaga, żeby dopisywać w tytule "n/t" jeżeli w poście nic
              nie ma
              nie leń się, to nie gg
    • tamara_t Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:46
      Nie każdy nie każdy! smile)) Ja mam i Putativus, która nie należy do forumowej
      społeczności singlowej ;P
      • mr_maks Re: Nowa moda? 04.05.05, 23:47
        Nie nalezy?
        Jakos znajomo brzmi ten nick.
        • tamara_t Re: Nowa moda? 05.05.05, 00:18
          Bo była tu, ale "przerzuciła się" na czytanie smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka